memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 grudnia 2021, 05:39
To marnowanie jedzenia
Odpisz
4 stycznia 2015, 00:00
Nie mam sumienia tego jeść... jest zbyt piękne :')
3 stycznia 2015, 18:56
Potem to zjedz.
3 stycznia 2015, 22:08
@Martinka57: nie :D
3 stycznia 2015, 17:18
Patrzysz na to i mówisz jakie to piękne, ale w głębi duszy myślisz jakie to smakowite...;)
3 stycznia 2015, 16:38
za**biste
3 stycznia 2015, 15:51
;'-)
3 stycznia 2015, 15:23
nom to prawdziwa sztuka T_T
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2021, 05:39
To marnowanie jedzenia
Odpisz
4 stycznia 2015, 00:00
Nie mam sumienia tego jeść... jest zbyt piękne :')
Odpisz
3 stycznia 2015, 18:56
Potem to zjedz.
Odpisz
3 stycznia 2015, 22:08
@Martinka57: nie :D
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:18
Patrzysz na to i mówisz jakie to piękne, ale w głębi duszy myślisz jakie to smakowite...;)
Odpisz
3 stycznia 2015, 16:38
za**biste
Odpisz
3 stycznia 2015, 15:51
;'-)
Odpisz
3 stycznia 2015, 15:23
nom to prawdziwa sztuka T_T
Odpisz