Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Pilne
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2018, 06:24
ten ziomek wyżej to chyba chińskie dziecko które idzie godzinę do szkoły w mrozie ostatnio oglądałam coś na yt
Odpisz
18 lutego 2012, 09:47
co w tym takiego śmiesznego
Odpisz
18 lutego 2012, 10:30
@Ala36: widzę że dzisiaj zły humor?
Odpisz
18 lutego 2012, 13:22
@heika: Jak zwykle...
Odpisz
18 lutego 2012, 16:20
@Ala36: Jaka jesteś Niekapująca!
Odpisz
19 lutego 2012, 19:29
myślisz że to mi coś robi? to się mylisz i znowu to samo naprawdę na jeja.pl wszyscy chłopaki to gów***rze ani 1 nie ma fajnego
Odpisz
19 lutego 2012, 19:30
@heika: no a żebyś wiedział
Odpisz
19 lutego 2012, 23:32
@Ala36: "Wszyscy Faceci to g****rze".
Bierzesz za poważnie to co oni piszą..
Poza tym to prawda że jesteś niekapująca , gdybyś była taka na co dzień nie miała byś przyjaciół , dlaczego?
Już tłumaczę : bo trzeba czasem pośmiać się z rzeczy których nie rozumiemy, lub nie widzimy w tym nic śmiesznego.
Przychodzisz do nowej klasy i ktoś chcę do ciebie zagadać opowiadając suchara , a ty na to (z takim oschłym akcentem) :
No i co w tym śmiesznego?!
Ciekawy jestem jak szybko by się odwrócił i od ciebie odszedł..
Zastanów się czasem nad tym.
Co do obrazka , nie za bardzo rozumiem więc dam 3/5 ;)
Odpisz
20 lutego 2012, 18:33
@Ala36: wszystkie dziewczyny tutaj są spoko, ale widzę tu jedną gówniarę, zgadnij na kogo patrzę
Odpisz
20 lutego 2012, 20:06
@Nick1234: ej ty naprawdę nic nie wiesz nikt z klasy mnie nie lubi i nawet nie mam kolżanki
Odpisz
20 lutego 2012, 20:07
@Agent00Kurczak: na siebie
Odpisz
20 lutego 2012, 20:08
@Nick1234: i kolejne osoby znowu stają się gów**arzami
Odpisz
23 lutego 2012, 18:12
@Ala36: niemowlaku! Odróżniasz płeć od płci? Bo ty to chyba jesteś bezpłciowcem. Żaden człowiek nie jest taki głupi jak ty. Po pierwsze: nie pyskuj. Po drugie: z dziećmi nie dyskutuję. Po trzecie: dobranocka już była, zasuwaj do łóżeczka
Odpisz
29 lutego 2012, 17:51
@Ala36: gowniarzami sie wszyscy staja lol ja to sie nie dziwie ze nie masz przyjaciol kolegow i kolezanek ... A po za tym sama sie stajesz gowniara ... Ciekawe ile masz lat
Odpisz
10 listopada 2012, 12:03
@Ala36: tak dla pewności , sama jesteś gówniarą -.- jeżeli myślisz że faceci to gówniarze spójrz na siebie , bo nie jesteś idealna , w sumie nikt nie jest idealny , ale żeby nazywac chłopaków gówniarzami ? to oszczerstwo i hamstwo żeby takie coś mówic , jgbym ja powiedział że np. "wszystkie babsztyle to dzi... " i co było by fajnie ? chyba raczej nie -.-
Odpisz
10 listopada 2012, 19:49
@Quartan: na pewno tyle ile ma osoba mądrzejsza od ciebie
Odpisz
10 listopada 2012, 19:51
chłopcy nic nie rozumieją jak się czują wtedy dziewczyny gdybyś przechodził przez to samo co ja to nie był byś za bardzo ucieszony
Odpisz
10 listopada 2012, 19:57
@Ala36: no to powiedz może przez co przechodzisz? a tak w ogóle to jak się czują dziewczyny czują jak ty mówiłaś co? może to tylko okres ???
Odpisz
10 listopada 2012, 20:12
nie oto chodzi lecz o wszystko inne
Odpisz
10 listopada 2012, 20:16
@Ala36: aha czyli jesteś przeciwieństwem wszystkiego ? i twoje życie też ? bo napisałaś żę wszystko inne
Odpisz
23 listopada 2012, 20:27
będe cie ignorować
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:17
@heika: albo okres ma...
Odpisz
26 lutego 2012, 00:09
@Ala36 Patrząc na to jak się odzywasz do zapewne starszych od ciebie , nie mogę zostawić tego bez komentarza.
Teraz już nie będę miły :
Czy ty się dziecko słuchasz?! Wszystkie twoje stwierdzenia są wyjęte z Du*y!
Mądrzysz się jakbyś była nie wiadomo kim , a jak ktoś ci powie abyś twoje "głębokie przemyślenia" uzasadniła to już nie będziesz mogła odpowiedzieć!
"I kolejne osoby znowu stają się gówniarzami" no K***a jak ich prowokujesz to dziękuje ci bardzo!
Poza tym tak jak wyżej : uzasadnij to co powiedziałaś , ciekawy jestem jaką tępą ripostą mnie walniesz...
Mimo wszystko Pozdro i życzę ci szybkiej zmiany ;)
Odpisz
19 lutego 2012, 15:50
heheheheeheheh
Odpisz
19 lutego 2012, 15:06
to mu ryja zmroziło 5/5 i do ulu
Odpisz
18 lutego 2012, 10:32
Byłoby śmieszniejsze gdyby zrobić z tego demotywator.
Odpisz