Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2018, 12:06
Zgadzam się
Odpisz
23 grudnia 2025, 09:40
@pawlikok: a ranczo?
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:58
Prawda...
Odpisz
14 lutego 2016, 22:21
a Kasia i Tomek to też było coś :P
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:04
*umc umc* daleko od noszy! od noszy najdalej! nie choruj,omijaj szpitale! *umc umc*
Odpisz
22 lutego 2015, 17:58
ale kiepskich robią w kwietniu będą nowe odcinki
.
.
.
.
.
będzie Sebek Mila
Odpisz
7 stycznia 2015, 23:09
NOREK! NA GÓRĘ!
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:09
@Tymoslaw0: *Tadzik.
Odpisz
12 stycznia 2015, 23:22
@Lolxdv: racja
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:39
Kiepscy jeszcze są, ale są strasznie kiepscy.
Odpisz
4 stycznia 2015, 18:08
@JedenPrawdziwyAdmijin: *Ba dum tss!*
#alesuchar
Odpisz
6 stycznia 2015, 10:41
@JedenPrawdziwyAdmijin: e tam.
Odpisz
7 stycznia 2015, 09:10
@JedenPrawdziwyAdmijin: i13 posterunk też puszczali ostatnio
Odpisz
7 stycznia 2015, 11:51
@JedenPrawdziwyAdmijin:
Dalej leci...
Kiepscy - Polsat
Miodowe Lata - Polsat2
13 Posterunek - Polsat2 i TVPuls
Daleko od Noszy - No to już rzadko widuje, ale dalej na Polsacie2
Odpisz
7 stycznia 2015, 23:02
kiepscy jeszcze na polsat2
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:10
@sectus: Ale chodzi o to, że kiepskim robią wciąż nowe odcinki, podczas gdy reszta dawno zakończona.
Odpisz
8 stycznia 2015, 11:32
Kiepscy i miodowe lata są najlepsze
Odpisz
7 stycznia 2015, 23:04
Miodowe lata :D Bardzo lubię ten serial.
Odpisz
7 stycznia 2015, 23:03
spadkobiercy jeszcze(moze nie te lata,ale są za**biści)
Odpisz
7 stycznia 2015, 22:52
miodowe lata ja mam nadal w tv! to jest super
Odpisz
7 stycznia 2015, 11:39
Właściwie Trudnych Spraw i tym podobnych nie nazwałbym serialem a programem paradokumentalnym, co nie zmienia faktu że są gówniane.
Odpisz
7 stycznia 2015, 22:39
Albo glupie Dzien który zminil moje życie (PSS-Sory za bledy jestem na tel)
Odpisz
7 stycznia 2015, 17:54
Hahahaah Takie seriale to też są badziewia. 13 posterunek jeszcze jakoś znoszę, ale reszta to straszne shity. Obejrzyjcie np. 4 pancerni i pies. To był dobry serial, a nie ten chłam.
Odpisz
7 stycznia 2015, 18:53
@AdiXiks: Rozumiem młodszemu pokoleniowi zmieniają się poglądy
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:07
@AdiXiks: Rocznik 2000... I wszystko jasne.
Odpisz
7 stycznia 2015, 20:13
Oceniasz mnie po wieku... Brawo. Zapewne jesteś niesamowicie inteligentnym starszym ode mnie osobnikiem.
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:22
Heh ,,gimbus 2 000" xD
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:43
@randalf28: hmpf teoretycznie jestem jego rocznikiem , ale w praktyce to zupełnie inna osoba ,-,
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:51
Miodowe lata jak najbardziej +, daleko od noszy z braku laku ujdzie, ale 13 posterunek i kiepski są słabe, niesmieszne i zalosne w mojej opini
Odpisz
7 stycznia 2015, 17:29
I dlatego wolę oglądać stare seriale, nie te nowe :D
Odpisz