Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

22 października 2018, 12:06

Zgadzam się

Avatar Fajnykotel

23 grudnia 2025, 09:40

@pawlikok: a ranczo?

Avatar minecraft007

30 stycznia 2017, 19:58

Prawda...

Avatar Angela336

14 lutego 2016, 22:21

a Kasia i Tomek to też było coś :P

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2015, 18:04

*umc umc* daleko od noszy! od noszy najdalej! nie choruj,omijaj szpitale! *umc umc*

Avatar
lolman533

22 lutego 2015, 17:58

ale kiepskich robią w kwietniu będą nowe odcinki
.

.
.
.
.
będzie Sebek Mila

Avatar Tymoslaw0

7 stycznia 2015, 23:09

NOREK! NA GÓRĘ!

Avatar Lolxdv

12 stycznia 2015, 16:09

@Tymoslaw0: *Tadzik.

Avatar Tymoslaw0

12 stycznia 2015, 23:22

@Lolxdv: racja

Avatar JedenPrawdziwyAdmijin

4 stycznia 2015, 17:39

Kiepscy jeszcze są, ale są strasznie kiepscy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Tymoslaw0

7 stycznia 2015, 23:02

kiepscy jeszcze na polsat2

Avatar Lolxdv

12 stycznia 2015, 16:10

@sectus: Ale chodzi o to, że kiepskim robią wciąż nowe odcinki, podczas gdy reszta dawno zakończona.

Avatar ToMo39

8 stycznia 2015, 11:32

Kiepscy i miodowe lata są najlepsze

Avatar prxemo

7 stycznia 2015, 23:04

Miodowe lata :D Bardzo lubię ten serial.

Avatar Tymoslaw0

7 stycznia 2015, 23:03

spadkobiercy jeszcze(moze nie te lata,ale są za**biści)

Avatar Ahakochamlol

7 stycznia 2015, 22:52

miodowe lata ja mam nadal w tv! to jest super

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2015, 11:39

Właściwie Trudnych Spraw i tym podobnych nie nazwałbym serialem a programem paradokumentalnym, co nie zmienia faktu że są gówniane.

Avatar Kunkowaa

7 stycznia 2015, 22:39

Albo glupie Dzien który zminil moje życie (PSS-Sory za bledy jestem na tel)

Avatar AdiXiks

7 stycznia 2015, 17:54

Hahahaah Takie seriale to też są badziewia. 13 posterunek jeszcze jakoś znoszę, ale reszta to straszne shity. Obejrzyjcie np. 4 pancerni i pies. To był dobry serial, a nie ten chłam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar randalf28

7 stycznia 2015, 21:22

Heh ,,gimbus 2 000" xD

Avatar Rander

8 stycznia 2015, 19:43

@randalf28: hmpf teoretycznie jestem jego rocznikiem , ale w praktyce to zupełnie inna osoba ,-,

Avatar bezimienny7

7 stycznia 2015, 19:51

Miodowe lata jak najbardziej +, daleko od noszy z braku laku ujdzie, ale 13 posterunek i kiepski są słabe, niesmieszne i zalosne w mojej opini

Avatar MrocznyWilk

7 stycznia 2015, 17:29

I dlatego wolę oglądać stare seriale, nie te nowe :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka