Lekarze zrekonstruowali twarz kobiecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
To musiało być męczące
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 10:55
A w czym to śmieszne?
Odpisz
11 stycznia 2015, 16:50
Nie w pożarze, tylko została oblana mocnym kwasem.
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:44
Ja wiem, że takie rzeczy nie są śmieszne, ale obrazek nr 1 przypomina mi to zbugowane dziecko z The Sims 3 co ma głowę zapadniętą w tułów, a pod spodem napis "lol" :)
Odpisz
9 stycznia 2015, 22:51
@ola11: Mi też
lol
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:54
Może jednak będą rzeczy z "Powrót do Przyszłosci"
Odpisz
6 stycznia 2015, 11:56
na 2 przypomina mi Peregrina Tooka
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:48
@Caalter: Fajny avek.
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:02
@rakso: Serio?! :D
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:09
@SurMix: Poważnie, za**bisty.
Odpisz
9 stycznia 2015, 17:50
nr.1=wtf?!!to wyglada jak...facet!.nr.2=babcia.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 17:43
1 obrazek: reakcja na reklamę media expert
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:20
Hmm, trochę jak...
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:17
Coraz bardziej nowoczesna ta technologia w medycynie.
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:05
Technologia idzie do przodu!
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:04
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:05
trochę chamskie i nie na miejscu ale wyglądała jak król goblinów z hobbita...
Odpisz
5 stycznia 2015, 17:15
No chyba trochę nie x)
Odpisz
6 stycznia 2015, 14:05
Większy podbródek musiałby być
Odpisz
6 stycznia 2015, 03:24
Nie poparzona w pożarze tylko oblana kwasem...
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:40
Na pierwszym mi przypomina Sylwestra Stallone (Nigdy nie umiałem tego pisać).
Odpisz
5 stycznia 2015, 15:16
1 obrazek.. Bleee!!!
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:33
Miałem taką samą reakcję jak zobaczyłem twoje zdjęcie rodzinne.
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:58
@Kubox123456: ??
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:32
szpanuje że widział twoje zdjęcie rodzinne on sugeruje ze ma lepsze czyli w tym kontekście gorsze zje**ne i do dupy + moje zdanie :P
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:39
@Uszko: ._.
Odpisz
5 stycznia 2015, 20:35
@Uszko: Nie, komentuje po prostu jego chamski komentarz.
Odpisz
5 stycznia 2015, 20:39
@Kubox123456: jedno i to samo :P dziękuje do widzenia
Odpisz
6 stycznia 2015, 15:42
Jakby ciebie spaliło/oblało kwasem to też byś był "blee", więc na jedno wychodzi ;d
Odpisz