Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2017, 14:07
Jest 17 a tych z 16 nadal nie ma xd
Odpisz
23 lipca 2018, 10:18
@roxy697: Teraz też nie
Odpisz
20 listopada 2018, 22:06
@PAtrycjaX: i teraz
Odpisz
18 marca 2019, 22:22
@rousered: wciąż nic
Odpisz
20 marca 2019, 19:23
@rousered: jeszcze nie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 16:29
@roxy697: wciąż nic
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:19
@mlkla: no dupa dalej
Odpisz
10 grudnia 2020, 09:49
@bignigga: dalej nie ma
Odpisz
19 lutego 2021, 20:57
i nic
Odpisz
19 lutego 2021, 21:00
@maslo123_5: niestety
Odpisz
19 lutego 2021, 21:07
@PAtrycjaX: o kurcze ty żyjesz
Odpisz
19 lutego 2021, 21:08
@maslo123_5: żyje 😏
Odpisz
19 lutego 2021, 21:14
@PAtrycjaX: jak widać
Odpisz
19 lutego 2021, 21:17
@maslo123_5: wiadomo
Odpisz
19 lutego 2021, 21:19
@PAtrycjaX: a cały czas był*ś aktywn*
Odpisz
19 lutego 2021, 21:20
@maslo123_5: nie, pojawiam się i znikam, pewnego razu zniknę na zawsze i będę wąchać kwiatki od spodu
Odpisz
19 lutego 2021, 23:02
@PAtrycjaX: raz cię widać, raz trochę, raz nie widać
Odpisz
20 lutego 2021, 07:01
@maslo123_5: dokładnie
Odpisz
16 października 2024, 14:08
@PAtrycjaX: Dalej nie ma
Odpisz
20 października 2024, 00:07
@kapibara4387: kuurdee ile można czekać
Odpisz
27 stycznia 2022, 22:16
Niestety nie udało nam się tego osiągnąć
Odpisz
13 września 2020, 11:05
Mi tam przeszkadzają za małe
Odpisz
8 stycznia 2015, 22:33
Czy tylko ja teraz noszę słuchawki jak w 2020?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 21:00
@jasnib: jeszcze ja tak robię
Odpisz
19 lutego 2020, 20:53
Let's go!
Odpisz
7 czerwca 2019, 22:34
Pozdrawiam z 2019
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:27
kalolek!?
Odpisz
20 lutego 2017, 20:56
jestem z przyszlosci i teraz tak nie jest
Odpisz
19 marca 2017, 13:01
@KsionszeFenszuf: Potwierdzam
Odpisz
19 marca 2017, 16:45
@TheMJawesome: potwierdzam twoje potwierdzenie
Odpisz
19 marca 2017, 16:55
@KsionszeFenszuf: Potwierdzam twoje potwierdzenie mojego potwierdzenia
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2017, 17:12
@TheMJawesome: wiem xd
Odpisz
22 marca 2018, 22:49
@KsionszeFenszuf: tak
Odpisz
22 marca 2018, 23:16
@pokemon223: tak
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:06
to mój kolega jest z przyszłości xD
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:27
@popek9001: Dziwnych masz kolegów.
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:40
@chupacabra001: Znów się widimy ? lub masz taki sam obrazek jak .. ktoś kogo juz spotkałam ? xD
Odpisz
7 stycznia 2015, 22:15
@chupacabra001: dwie klasy nie zdawał :p
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 14:34
@popek9001: Jeśli jest to jakieś wymagające liceum/technikum - można zrozumieć.
Ale jeśli to gimbaza/podstawówka, Twój kolega jest najzwyklejszym kretynem lub leniem.
Odpisz
8 stycznia 2015, 14:41
@chupacabra001: w podstawówce nie zdawał :p chyba od 6 klasy z nami jest.
Odpisz
19 marca 2017, 13:02
@popek9001: czy to znaczy, że jestem twoim kolegą?
Odpisz
30 maja 2016, 17:23
mam 2007 tylko cieńsze
Odpisz
23 lutego 2016, 13:05
mam tak z 2020 xD
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:38
Słuchawki z 2012 są najlepsze, bo są nowsze i mają lepszą jakość dźwięku, a jeszcze nie widziałem takich dużych słuchawek jak na obrazku pod datą 2014
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:44
@Pan_Kinomaniak: No chyba sobie kpisz!!
Widze że jesteś gimbem, więc mówie ci że NAJLEPSZE SĄ TE Z 2001 ROKU TYLKO ŻE MNIEJSZE!! w nich przynajmniej uszy się nie pocą.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 11:52
@Sniper02: Jeśli wierzyć twojej dacie urodzenia to masz 12 lat. Nie wyzywaj od gimbów .-. ._..
Odpisz
20 lutego 2016, 21:13
@Szymon123PL: 13 już, a ty pewnie z 10
Odpisz
20 lutego 2016, 23:06
@Sniper02: Po czym to wnioskujesz? I szybko sobie przypomniałeś o tym komentarzu... Mam 16 lat. Jeśli chodzi Ci o nick zajrzyj na mój profil. Tam masz wszystko wyjaśnione. Ja przynajmniej sprawdziłem w ów czas twój profil i dopiero, wtedy się wypowiedziałem.
Odpisz
23 lutego 2016, 13:04
@Pan_Kinomaniak: 2016 som najwienksze
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:10
2007 najlepsze.
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:59
mam słuchawki douszne.... coś jest zemną nie tak?
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:17
@HeaVyBoY: Nie.
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:24
to dobrze
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:30
@HeaVyBoY: Wiele osób je nosi ;_;
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:14
Walić wszystko. 2012 najlepsze
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:09
Czyli mam słuchawki z 2012...
Odpisz