Dobry bullshit zawsze chwyci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2020, 14:37
Jakie to prawdziwe
Odpisz
12 stycznia 2015, 00:01
0:01 :-o
Odpisz
21 lutego 2018, 23:00
@Lacoste: hehe
Odpisz
21 lutego 2018, 23:00
hehe
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:34
A tak na marginesie co to ten bullshit?
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:41
@BOOMBOOX: Coś w stylu "pie*dolenie","głupie gadanie"
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:53
Dzięki wielkie
Odpisz
11 stycznia 2015, 22:40
@BOOMBOOX: w tłumaczeniu "bzdura"
Odpisz
12 stycznia 2015, 03:08
@Kubox123456: Albo bycze gówno.
Odpisz
12 stycznia 2015, 07:33
ale nie jest używane w ej formie
Odpisz
12 stycznia 2015, 08:23
bull shit tobbycze gówno
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:45
Albo "Pie**olenie o Chopenie"(fani Ciętego Adriana zrozumiejo)
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:11
Pffffffffff. nooby....
To się robi tak jak ja:
Diagnozują ci dysleksję,
Możesz domowe prace robić komputerowo
Kopiuj wklej z kilkunastu prac + zmieniasz na cos od siebie.
i Vuola!
PS. Stosować tylko jeśli nam się zapomniało i robimy na ostatnią chwilę.
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:14
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wykorzystywanie dysleksji do uprzywilejowania się jest jak powiedzenie "jestem debilem" :)
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:17
A co? mam chorobę to dostaję możliwość: dłużej mogę pisać spr. Nie wszystko muszę robić ręcznie..
Tak wiem że to takie "zue" z mojej strony ale... mam kolegę co nie ma dysleksji ale nauczył się pisać gorzej odemnie i se załatwił ją... to jest piekielne..
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:19
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Einstein też pisał dłużej sprawdziany, nie? B|
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:20
Heh XD
Dobra jestem zuym i niedoprym człekiem... przyznaję się..
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:21
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Szlaban na ynternety ;c;
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:44
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ja mason stwierdzoną dysgrafię(brzydko pisze) i ba spr jak nie umiem zrobić zadań pisemnych to porostu piszę śliaczki a na a b c robię po spr uczę się i nauczyciel nie wie co jest w pisemnym i mówi żebym to przeczytał to korzystam z tego że się nauczyłem i czytam dobrze a czasami specjalnie się pomyle i mam 4 :-P
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:57
@Lacoste: ja tam też brzydko piszę i nie stwierdzili u mnie żadnej choroby
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:32
@bylejakbylegdzie: ja poszedłem do poradni dali mi kwitek daje go do dyra i nauczyciel za pismo mi nic nie może zrobić :P
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:52
I nagle bullshit nabrał sensu...
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:37
Logiczne że praca będzie bullshitem...nie dał tematu pracy xD
Odpisz