@buttie_cullen: Ostrożność w internecie przede wszystkim ;) Nie mogłem uwierzyć tylko w to, że ładna, inteligetna dziewczyna która lubi grać w gry i oglądać mecze naprawdę istnieje :O Pozdro :D
@Kamyk06071: Dziękuję :) Co do meczy-wolę grać w piłkę czy też siatkówkę niż ją oglądać,co nie zmienia faktu,że z pewnością nie miałabym nic przeciwko oglądania meczy z chłopakiem.
Ich sprawa. Mnie to nie obchodzi. Uważam, iż jestem za młody na obojętnie jaki związek. Przyjaźń-spoko miłość-odpada. To ich wybór, skoro nie chcą być prawiczkami, spoko. To oni będą mieli problemy.
Miłość =/= sex ; ) Nie trzeba się grzmocić z dziewczyną, żeby móc ją nazwać "swoją" Masz mądre podejście do rzeczy i zgadzam się z Tobą, że w wieku 13 lat jest zawcześnie na poważny związek : )
Nie widzę związku z tym, co napisałem : ) przecież nie mówię, że masz teraz lecieć i szukać se kogoś ;p napisałem nawet, że to dobrze, że tego nie robisz ^^ może nie wprost ; )
Po co ci dziewczyna w ogóle, ja ci dobrze radzę nie miej żadnej, żeby się zabawić możesz iść wykupić jakąś na 1h za 200zł a tak to ani czasu dla siebie, ani zabawić się nie można bo głowa boli ani kasy bo wszystko wydaje.
Sesso (wł.), セックス (jap.), kön (SWE), секс (ru), sexo (hiszp.), będę pisał jak mi się podoba, gdyż uwielbiam wstawki z innych języków ^^ mam świadomość tego, co piszę spokojnie : ) następnym razem będzie po szwedzku! :D
...
Em... Powiem jeszcze raz, żeby nie bylo nie jasności : ) Proszę przedstaw mi argumenty, które powiedzą mi, dlaczego nie mogę pisać jak mi się podoba : )
Jak sobie życzysz ^^ Aczkolwiek nie przestanę pisać przez "x" ;p mimo że znam zasady języka Polskiego. Tak jak nie napiszę małą literą przymiotnika "Polski" : )
Wiem o tym, ale, właśnie dlatego, że to wiem, nie zamierzam pisać inaczej : ) Poprawność językowa jest ważna wtedy, gdy piszesz coś oficjalnego/ piszesz pracę szkolną/ nie zdajesz sobie sprawy z błędu, lecz w internecie, przy założeniu że znam poprawne formy językowe mogę napisać: "Putijin napadi Krimme!" prawda? ; ) Albo "M@r|o" ^^ piszę tak, gdyż to lubię i nie widzę przeszkód : )
Komentarze
Odśwież6 marca 2025, 10:16
Minęło 10 lat, ktoś coś?
Odpisz
3 marca 2024, 16:43
A więc to jest oryginał
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:18
Jestem ładna i inteligentna(podobno), nie mam nic przeciwko graniu w gry i meczom piłki nożnej, a i tak nie mogę xDDD
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:29
@buttie_cullen: daj skypa
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 15:41
@Kamyk06071: Uch! Ostro...
Bezpośredni chłopak...
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:25
@Kamyk06071: Przykro mi, ale nie daję tak osobistego kontaktu nieznajomym! Możesz przecież maniakalnie zabijać ludzi siekierą! :D
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:40
a co ma się pie**olić :D
Odpisz
8 stycznia 2015, 20:24
@buttie_cullen: Ostrożność w internecie przede wszystkim ;) Nie mogłem uwierzyć tylko w to, że ładna, inteligetna dziewczyna która lubi grać w gry i oglądać mecze naprawdę istnieje :O Pozdro :D
Odpisz
8 stycznia 2015, 21:10
@Kamyk06071: Dziękuję :) Co do meczy-wolę grać w piłkę czy też siatkówkę niż ją oglądać,co nie zmienia faktu,że z pewnością nie miałabym nic przeciwko oglądania meczy z chłopakiem.
Odpisz
9 stycznia 2015, 07:25
@buttie_cullen: Tez nie lubię oglądać meczy, chyba ze np polski klub gra z jakimś dobrym zagranicznym :v
Odpisz
5 stycznia 2022, 13:42
@buttie_cullen: chyba się zakochałem
Odpisz
5 stycznia 2022, 13:41
Tu to się zaczęło...
Odpisz
19 lutego 2021, 14:07
Chłopaki jest 2021 wkońcu się uda
Odpisz
6 kwietnia 2021, 22:33
@Jejathebest: Wątpie
Odpisz
7 września 2020, 06:55
I jak? Udało się?
Odpisz
28 października 2020, 22:31
@ramka: nie
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:20
Pffft, mnie przedwczoraj rzuciła.
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:40
Odpisz
13 listopada 2015, 21:01
nie dawaj drugiej połowy tego obrazka D:
Odpisz
8 stycznia 2015, 23:55
Za późno...
Odpisz
8 stycznia 2015, 23:18
Bo dziewczyny już nie mają tego problemu, prawda.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 22:44
Hah... Forever Alone 😳
Odpisz
8 stycznia 2015, 22:39
Nie...
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 21:08
Jestem w 5 klasie (mam 11 lat) a dziewczyny z mojej klasy mają chłopaka. To nie normalne!
Odpisz
8 stycznia 2015, 23:18
@palecka: Tylko jednego? O_o
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:45
@Rokoko: nie
Odpisz
8 stycznia 2015, 20:30
;_;
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:12
I tak jestem za młody.
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:53
Dziewczynę można mieć w każdym wieku, ale żonę od 18 lat.
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:54
@kajtekk: Po co mi dziewczyna w wieku 13 lat?
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:56
Ja też nie wiem ale moi koledzy już mają... I robili... *załamywanie rąk* Nieważne... ;____;
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:01
Ich sprawa. Mnie to nie obchodzi. Uważam, iż jestem za młody na obojętnie jaki związek. Przyjaźń-spoko miłość-odpada. To ich wybór, skoro nie chcą być prawiczkami, spoko. To oni będą mieli problemy.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 16:03
Mam takie same nadstawienie do tych rzeczy jak ty...
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:03
Piona.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 16:06
*Odbicie piony*
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:25
witaj w klubie
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:27
@bylejakbylegdzie: Cześć.
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:55
GOŚCIU! Miałem dziewczynę w wieku 9 lat!
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:03
Pie**ol milosc tak ja ja :)
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:45
Miłość =/= sex ; ) Nie trzeba się grzmocić z dziewczyną, żeby móc ją nazwać "swoją" Masz mądre podejście do rzeczy i zgadzam się z Tobą, że w wieku 13 lat jest zawcześnie na poważny związek : )
Odpisz
8 stycznia 2015, 18:10
@kajtekk: "Bardzo poważny związek"
Odpisz
8 stycznia 2015, 18:13
Wiem o tym. Ale po co mi "bardzo szczera, wcale nie na siłę wpojona miłość"?
Odpisz
8 stycznia 2015, 18:16
Nie widzę związku z tym, co napisałem : ) przecież nie mówię, że masz teraz lecieć i szukać se kogoś ;p napisałem nawet, że to dobrze, że tego nie robisz ^^ może nie wprost ; )
Odpisz
8 stycznia 2015, 18:20
Po co ci dziewczyna w ogóle, ja ci dobrze radzę nie miej żadnej, żeby się zabawić możesz iść wykupić jakąś na 1h za 200zł a tak to ani czasu dla siebie, ani zabawić się nie można bo głowa boli ani kasy bo wszystko wydaje.
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:03
"sex"? Mów po polsku.
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:08
Sesso (wł.), セックス (jap.), kön (SWE), секс (ru), sexo (hiszp.), będę pisał jak mi się podoba, gdyż uwielbiam wstawki z innych języków ^^ mam świadomość tego, co piszę spokojnie : ) następnym razem będzie po szwedzku! :D
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:11
Ok... Powtarzaj za mną:
S
E
K
S
S.E.K.S.
S.
E.
K.
S.
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:14
Zamiast powtarzać i spamować spytam o logiczne argumenty Twojego stanowiska, które wyraźnie ingeruje w moje poglądy ;p
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:22
Tak.
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:25
...
Em... Powiem jeszcze raz, żeby nie bylo nie jasności : ) Proszę przedstaw mi argumenty, które powiedzą mi, dlaczego nie mogę pisać jak mi się podoba : )
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:34
Nie, tym razem nie.
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:36
Jak sobie życzysz ^^ Aczkolwiek nie przestanę pisać przez "x" ;p mimo że znam zasady języka Polskiego. Tak jak nie napiszę małą literą przymiotnika "Polski" : )
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:50
To już jest błąd. Poważny ;-;
Odpisz
8 stycznia 2015, 20:08
Wiem o tym, ale, właśnie dlatego, że to wiem, nie zamierzam pisać inaczej : ) Poprawność językowa jest ważna wtedy, gdy piszesz coś oficjalnego/ piszesz pracę szkolną/ nie zdajesz sobie sprawy z błędu, lecz w internecie, przy założeniu że znam poprawne formy językowe mogę napisać: "Putijin napadi Krimme!" prawda? ; ) Albo "M@r|o" ^^ piszę tak, gdyż to lubię i nie widzę przeszkód : )
Odpisz
8 stycznia 2015, 16:43
Wątpie, że znajdę sobie dziewczyne T^T
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:32
to tfuj miszcz będzie tfojom dziefczynom xD
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:55
@Lacoste: i wszyscy zadowoleni ;-; <3
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:57
<3
Odpisz