To dziwne uczucie kiedy kopiesz dół
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Drewniany kominek
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2024, 21:47
Rel
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:14
A jak wpadniesz na lawę?!?!? przecież nie kopie się w dół!!!
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:02
no to strasznie frustrujące jak w całym lesie nie ma już miejsca na następne zwłoki
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:06
Najpierw teść, potem teściowa...
Odpisz
10 stycznia 2015, 22:06
@Dexterek: nie to twoja żona myśli tak samo jak ty
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:17
Znam ten ból...
Odpisz
6 stycznia 2015, 18:43
złośliwość rzeczy martwych...
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:10
@bylejakbylegdzie: Kurde no, czemu wszyscy muszą kopiować komentarze z innych stron by zyskać "parę strzałek" ?
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:31
@Quatum: no cóż, ja nie chodze po innych stronach a jak chodze to po angielskich szukam materiałów
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:16
@bylejakbylegdzie: Niestety tak jest, widzą coś podobnego drugi raz i od razu plagiat.
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:13
,,Ufff, tych nie odkryli, to moich też nie. Wybrałem dobre miejsce".
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:00
Zabójca: o ku*wa zapomniałem, że już to zakopywałem.
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:02
wiem jak to jest :)
Odpisz
10 stycznia 2015, 05:22
Nigdy nie zakopywalm zwlok wiec nie wiem 😳
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 23:54
Kiedy było na demotach coś innego, "znasz to uczucie, że jedziesz na swoim skuterze i nagle się przewracasz i umierasz."
Odpisz
6 stycznia 2015, 16:14
Znam je. Niefajne bo wtedy uświadamiam sobie, że tam też już zakopałem.
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:26
Gdzie zakopałeś Hankę dupku! :'(
Odpisz
9 stycznia 2015, 22:10
@jacek1s: ,,Z dziennika grabarza Mietka"
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:38
Nie znane mi uczucie... Narazie... ;-)
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:57
nienawidzę tego uczucia...
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:56
Znam to, bo zapomniałem że już inną osobę tam zakopalem
Odpisz