Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Cóż za brak szacunku
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2016, 21:26
miszcz painta
Odpisz
15 stycznia 2016, 15:53
teraz już wiem jak oni niszczyli stare czołgi , na lekcji o historii ciągle nie kumam dlaczego nie zaczeli planowaqć maszyn typu AT-AT
Odpisz
8 stycznia 2015, 22:09
A więc nastał ten dzień, w którym powstały nozooki.Będziemy dzielnie walczyli, ale wiem, że i tak polegniemy w starciu z taką bronią.Jeden strzał wystarczy ab poległa cała armia htc, samsungów i xperii( nie wspominając o motorolach).1 minuta ciszy dla tych, którzy polegnę jeszcze kiedyś.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 16:05
@venomman: staaaaaaaryyyy...
Ja to mam LG to nie mam się czego bać. xD
Kiedy nokia będzie się cieszyła zwycięstwem to dostanie po dupie.
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:21
*O* Jak ja mogłem tego nie przewidzieć!?Tak łatwe a jednak tego nie dostrzegłem.:(
Odpisz
9 stycznia 2015, 10:13
Jeśli ta broń zostanie wdrożona do masowej produkcji to mamy koniec świata.
Odpisz
6 stycznia 2015, 22:38
I już wiesz że masz przeje***e
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:12
@konradK2: Tym bardziej że nazwe w pierwszo wzorze pisał lekarz...
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 18:34
@mozaj: pierwszo wzorze. Mam ochotę wybatożyć cię kalarepą.
Odpisz
8 stycznia 2015, 22:15
@Nieznany_w_internecie: Interesujące...
A teraz ,łyknij swoje leki , połóż sie wygodnie i opowiedz mi o tym...
Odpisz
8 stycznia 2015, 17:28
nie, nie niezniszczalna broń tylko niezniszczalny pocisk
Odpisz
7 stycznia 2015, 14:06
Jak już, to rumuńskie granatniki przeciwpancerne lub rumuńskie granatniki. Bazooka to AMERYKAŃSKI granatnik ppanc i dla kogoś, kto chociaż trochę się na tym zna słowo "bazooka" użyte w innym kontekście jest powoduje krwotok z oczu. ;-;
Odpisz
7 stycznia 2015, 14:21
@amekninja555: Kit z tym ważne że śmieszy
Odpisz
7 stycznia 2015, 14:45
To błąd językowy, taki sam jak "przyszłem" lub " tam pisze".
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:06
@amekninja555: Na następny raz będę pamiętał o tym ;)
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:52
Ta bazooka zniszcy wszystko *O*
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2015, 23:45
Po co niszczyć tym Afganistan jak Jest Sosnowiec?
Odpisz
26 listopada 2017, 22:39
@Lauthoss: od kiedy afganistan niszczyli rpg'ami?
Odpisz