Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2024, 12:47
co
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:16
Po polsku jeszcze gorzej...
Odpisz
6 lipca 2015, 18:42
@sectus: a jak jest po polsku?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:07
Chyba fala uderzeniowa ;P
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:25
@kemi12: #Spóźniony_Komentarz Ale i tak to było Kame Hame Ha, bo to był lektor, a same postacie mówiły po francusku, lub japońsku
Odpisz
11 stycznia 2015, 15:51
Jak to się będzie wykrzykiwać ;-;? OOON DAAA VIIII TAAAAAAAAL?
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:16
@jasnib: ONDAAAAA VIIIIIIIIIIIII TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:54
@jasnib: Będę tak się śmiać że nie zdołam uniknąć ;-;
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:21
AAAAHAAHA!!!
Fakty o hiszpani w polandballu już były, z faktów widzę że hiszpania JEST DO DUPY. :D
1000000000/5 :D Do ulu! :D
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:05
takie tłumaczenie tylko w hiszpanii...
Odpisz
11 stycznia 2015, 15:38
Haha, widać że ktoś zamazał mu źrenice białym kolorem XD
Odpisz
11 stycznia 2015, 16:28
jakby nie można było użyć zakraplacza
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:24
@bylejakbylegdzie: Jakby nie można było użyć stempla w Photoshopie lub nawet ms.paint
Odpisz
11 stycznia 2015, 15:10
ONDA VITAL SKURCZYSYNY
Odpisz