Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2015, 15:22
bo chłopacy są silniejsi a dziwczyny są zwinniejsze
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2017, 16:32
@PanSowa12: no nie wiem grube feministki raczej zwinne nie będą poza tym zacznijmy od tego że dziewczyny do walki się nie nadają
Odpisz
20 stycznia 2018, 17:58
@Filipsss: .
Odpisz
20 stycznia 2018, 18:34
@Avcio01: Niestety wtedy nie baitowałem
prosze zapomnij o tym komentarzu
Odpisz
30 stycznia 2018, 16:33
@PanSowa12: Komentarz logiczny w sumie xD
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:43
dziewczyny z jeja wspolczuje wam
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 19:44
thx ;-;
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 23:20
@wani150: fajny avek
Odpisz
13 stycznia 2015, 15:06
dzięki :)
Odpisz
20 września 2015, 07:50
Dzięki ;_;
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:50
thx
Odpisz
2 października 2015, 21:57
Teraz czekać aż powstanie kompletna wirtualna rzeczywistość. Ciekawe ilu mężczyzn będzie grać jako kobiety...
Odpisz
15 lutego 2015, 15:22
bo chłopacy są silniejsi a dziwczyny są zwinniejsze
Odpisz
3 lipca 2017, 09:23
@PanSowa12: #odkopy
Dubel kuffa
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 12:46
@Pandzianikki: Y u du dis
Odpisz
3 lipca 2017, 13:02
@PanSowa12: Bcoz y not
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2015, 11:11
lol
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:19
Ja myślę, że zaczęło się od tego, że kobiety w grach miały skąpszy strój, by były bardziej zwinne (rzadko w grach widzę kobietę z pełną zbroją jako rola tanka), a to, że zazwyczaj są to gry f2p, to kobieta i jej ekwipunek ma przyciągać uwagę mężczyzny, by mógł grać dalej i wydawać swe pieniądze. I napisał to wam gimnazjalista :P
Odpisz
13 stycznia 2015, 00:37
I tak 90% facetów wybierze tą po prawej jako swoją postać. Pozostali to geje.
PS. Tak jest wg. amerykańskich naukowców ;)
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2015, 11:16
@marcusfenix345: po twojej głupocie wnioskuje że jesteś głupi
Odpisz
13 stycznia 2015, 14:55
@Uszko: Rozumiem, że niestety ale pojęcie takie jak żart jest dla ciebie (tak, ciebie z małej bo nie zasługujesz) jest obce? Albo prawda przytłacza. Bo jakby wyliczyć ilu facetów gra kobietami, to by wyszło, ze więcej niż facetami.
Odpisz
13 stycznia 2015, 15:40
@marcusfenix345: ale to ciebie minusują :\ a wiem ze ten u mnie jest od ciebie (tez z małej ale dla tego ze tylko w listach pisze się z dużej cepie)
Odpisz
14 stycznia 2015, 01:28
@Uszko: Minusują, bo boją się prawdy. Ale ona i tak jest znana.
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:35
uwaga, ogłoszenie!
nie w każdej grze dziewczyny wyglądają jak dz*wki!
koniec ogłoszenia
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:23
@slenderr: W jakiej? Nie licząc skajrajma
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:44
@slenderr: stał sie cud ;-;
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:30
Ano na przykład w "Portalu".
Odpisz
12 stycznia 2015, 22:01
Dragon Age chyba że za pomocą modów zrobisz sobie taką.
Odpisz
12 stycznia 2015, 23:57
lub w left for dead i left for dead 2. Nie zapomnijmy o half life.
Odpisz
13 stycznia 2015, 00:00
Alyx była za**bista *_*
Odpisz
13 stycznia 2015, 00:13
@maroko11: Wiem , dlatego piszę , że nie była dz*wką ._.
Odpisz
12 stycznia 2015, 22:29
To jeden z powodów, dla których od zawsze wybierałam postaci męskie.
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:15
Ma rację, nie każdy facet musi mieć szramę na oku
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:20
@Sauron: Ale blizna na oku=za**bistość. Pamiętam jeszcze, że kiedyś specjalnie kupiłem platyne (czy co to tam było) w grze dlatego, żeby mieć jebitną blizne na oku xD
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:17
Bo w zbroji u faceta liczy się za**bistość, a u kobiety liczy się ile zakrywa ciała (czym mniej, tym lepiej).
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:48
Ja bym wybrała chłopaka._.
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:56
@Love_Bunny: Bo gejem jesteś....
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:56
@AdiXiks: Jestem dziewczyną._.
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:11
@Love_Bunny: Nawet dziewczyna wybierze dziewczynę bo wie że dostanie dodatkowe itemy od naiwnych nerdów. Faceta wybiera tylko gej..
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:17
@AdiXiks: Jestem dziewczyną :P gra mi sie nimi lepiej tylko wtedy gdy gram w lol'a. Sprawa zamknięta._.
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:52
Było
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:38
Przeciwnik się na cycki zapatrzy i go ubije :P
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:30
Dziewczyna albo ma regenerację Deadpool'a, albo zginie zanim gra się zacznie :P
Odpisz