To ważna decyzja. Zastanów się dobrze.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2015, 14:41
Sorki, nie gustuję w Anime -.-
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:25
@KellyPL: a teraz?
Odpisz
3 września 2020, 00:04
@pawlikok: Nie żyje
Odpisz
15 stycznia 2019, 15:33
Pokój na ziemii. Lubię pokemony, ale jednak prawdziwe życie jest ważniejsze niż jakieś komputerowe stworki
Odpisz
8 grudnia 2019, 16:44
@pawlikok: przez ciebie zrobiło mi się ciepło na sercu
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:22
@Dcktun: a proszę bardzo :3
Odpisz
13 stycznia 2018, 05:11
Oczywiście że pokój na ziemi, co mnie obchodzą jakieś głupie pokemony?
Odpisz
1 listopada 2018, 13:38
@Krzyzak_Ball: I see you -_-
Odpisz
24 listopada 2018, 19:32
@Krzyzak_Ball: wait what
yer frick fracker
Odpisz
24 listopada 2018, 21:02
@WolfieTheGamer: wait what o a reszty nie ogarniam
Odpisz
23 marca 2018, 22:38
ja wybieram normalną bo reszta dziwna
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2016, 17:22
Cyndaquil :P
Albo Evee, taki słodki ^^
Odpisz
7 sierpnia 2017, 13:21
@lulul: eevee to nie starter xd
Odpisz
17 marca 2017, 19:58
Feenkekin lub ten liściasty wonsz zapomnialam jak się nazywa
Odpisz
10 lipca 2017, 09:19
snivy
Odpisz
3 czerwca 2015, 09:42
1 Chamander bo Smok
2 Totodile bo go lubię
3 Treecko bardzo lubię tego poka, no i bardzo silny jest.
4 Chimchar, Bardzo fajny pok. Turtwig też, ale chimchar najlepszy z tego regionu.
5 Snivi, szybki, fajny wyglad, no i jako jedyny z Unovy fajnie wyglądający starter w ostatecznej formie.
6 Fraokie, bo Ninja
Odpisz
27 lutego 2017, 10:44
charmander to nie smok
Odpisz
27 lutego 2017, 10:44
treecko
Odpisz
20 lutego 2017, 20:36
Oshowott lub ten ognisty lisek którego nazwy nie pamiętam
Odpisz
6 lutego 2017, 16:49
Froakie lub Charmander.
Odpisz
19 listopada 2016, 21:32
Zmieniam zdanie, przepraszam za głupotę, bierę Totodile'a.
Odpisz
1 października 2016, 15:42
-Fennekin
-Bulbasaur
Odpisz
22 lipca 2016, 12:54
grałem tylko w 1 gen. więc charmander. :P
Odpisz
20 lipca 2016, 21:31
pie**ole ziemie, pokemony nadchodzę :D
Odpisz
22 listopada 2015, 11:57
Zmieniam zdanie
Bulbasaur bo najlepszy z 1 geny
Totodile bo go lubię
Treecko bo szybki i bardzo silny
chimchar bo bardzo dobry pok
Oshawat czy jak mu tam bo silny i świetnie wygląda
Fraokie bo jets za**bsitym ninja, razem ze Sceptile, Venusauremi blazikenem najlepsze startery
Odpisz