Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kacpermajewski

21 marca 2015, 11:36

lubie wszystkie

Avatar mikufiku

9 lutego 2018, 22:32

@kacpermajewski: witaj stare wcielenie

Avatar aibox666

8 września 2019, 10:26

@mikufiku: co?

Avatar
Filizaneczkaherbaty

15 czerwca 2019, 00:21

JESTEM KAŻDYM Z NICH

Avatar Revant42

30 maja 2018, 23:38

z tego to south park ,a tak ogółem Ash vs Evil Dead

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 16:45

Ja lubię South Park i Simpsonów... Do jakiej grupy się zaliczam?

Avatar Buras

12 sierpnia 2016, 00:44

do mojej

Avatar Kisluu

Edytowano - 26 kwietnia 2017, 13:25

Witaj w klubie

Avatar DziwnyPan

23 lutego 2017, 01:36

south park

Avatar Sara231

9 grudnia 2015, 16:48

Spimpsonowie naj.

Avatar SO_UGLY

9 lutego 2017, 18:43

@Sara231: I jeszcze lubią Green Day <3

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2016, 08:34

Jestem czwartym rodzajem: nie oglądam Simsonów, Family Guy'a ani South Parka.

Avatar didermaciek7160

7 października 2015, 07:31

A gdzie Cleveland? Bo widziałem w telewizji Cleveland, a w obrazku nie ma.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2015, 20:08

South Park

Avatar Gwiazdka1212

31 marca 2015, 20:32

wole simpsonowie

Avatar Adulin

24 marca 2015, 18:56

Ja oglądaj south park i family guy

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 20:50

Simpsonowie

Avatar renamon

10 stycznia 2015, 22:04

W: A ja jestem tą, która nie ogląda żadnego z tych... (kolejny dowód na to, ze zawsze odstaję od reszty O_o)

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 16:48

@renamon: Rena? Tty żyjesz?! 0.0

Avatar renamon

23 stycznia 2015, 16:01

W: Nie, to ja - White Paw :P (ale Rena też żyje)

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2015, 20:48

@renamon: Czytałam komenty na waszym profilu i myślałam, że Rena się zabiła po tym, że Zoroark napisał coś o rysunku! xD

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 21:17

Ja oglądam Happy Tree Friends :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2015, 11:42

Najlepszy jest niewidomy :D

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 16:20

Ja uwielbiam wszystkich! :DDD

Avatar kotul

12 stycznia 2015, 21:16

a American Dad?A załoga futuramy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Brawo za czujność!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka