Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 stycznia 2016, 08:40
Obejrzałem wszystkie odcinki z tego anime w 3 dni. Postacie są świetne, fabuła bardzo fajna i jakoś nie patrzałem cały czas na piesi Yoko zachwycony przez walki gunman'ów. Polecam wszystkim, którzy lubią anime o robotach, walkach, kosmosach (w odcinkach gdy Simon i reszta dorośli).
@Edit; Zapomniałem dodać, szkoda, że tylko 1 sezon z 27 odcinkami. Dla zatwardziałego fana anime o tematyce "mechy" to może być trochę za mało. Zwłaszcza, że wszystko tak przyjemnie się ogląda.
Odpisz
12 maja 2019, 17:56
@GuyFawkes: a tytuł może?
Odpisz
31 stycznia 2024, 19:35
@GuyFawkes: jak się nazywa ten serial anime proszę powiedz
Odpisz
28 listopada 2017, 17:42
typowe anime: cycki mięśnie miecze cycki
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:25
Chinzgie bajgi.... ku*wa zboczenie 999/100
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:39
@Chrzaszcz_Trzcinowy: japońskie...
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:56
@BlackDrink: Napisane specjalnie...
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:10
@BlackDrink: Tajwańskie
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:28
@Chrzaszcz_Trzcinowy: japońskie anime. i nie są zboczone bo hentai jest zboczone. anime jest spoko
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:47
@PanSowa12: Haha nie
Odpisz
10 stycznia 2015, 18:28
@Apode: Mongolskie.
Odpisz
10 stycznia 2015, 18:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: haha, tak
Odpisz
16 listopada 2017, 23:05
@PanSowa12: Hentai to poprostu porno. Echi jest zboczone.
Odpisz
10 września 2016, 14:07
Yoko <3
Odpisz
1 stycznia 2016, 17:49
Ja nie będę pytać co to za anime bo wiem :D i chcę się tylko dowiedzieć który to odcinek
Odpisz
1 stycznia 2016, 19:27
@temari_no_sabaku: mów co to za anime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
1 stycznia 2016, 20:13
@cb1979: tengen toppa gurren-lagan
Odpisz
1 stycznia 2016, 19:24
ale laska oh yea
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:38
Jeśli dobrze pamiętam ona miała wtedy tylko 14 lat............
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:28
Większosć ogląda dla cycków '-'
Odpisz
3 września 2015, 21:14
w anima lubię cycki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lipca 2015, 01:49
XDD
Odpisz
16 lutego 2015, 10:08
tengen wtopagóręn sragan jakb co
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:18
EE jestem samobójcą więc powiem
ANIME SŚIE I JEST DO DUPY
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:42
@Lacoste: Też nie lubię.
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:55
Jak oglądał byś tylko dla cycków to polecam hentai ...to taki animowany pornol bez cenzury :P
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:27
@Lacoste: Ja też nie lubię
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2015, 12:28
@Lacoste: Dzięki, ale nie lubię anime.
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:25
@Lacoste: Łączymy się w tym że w 4 nie lubimy anime ^_^
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:36
@Love_Bunny: tak 'O'
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:22
@Lacoste: Jeszcze ja!
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:26
@Lacoste: nawet nie oglądaliście a już oceniacie
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:41
@PanSowa12: oglądałem i nie lubie :3
Odpisz
10 stycznia 2015, 20:23
@Love_Bunny: 5. Jak można było zapomnieć o mnie?
Odpisz
13 stycznia 2015, 15:16
@Lacoste: a nie prawda. W japonii pornografia jest cenzurowana przez prawo. Więc prawdziwe japońskie hentai jest cenzurowane. No chyba że miły użytkownik fotoszopa nam odcenzuruje.
Odpisz
13 stycznia 2015, 16:26
@MrTikTak: wiem ale w japońskim porno cenzurowana jest tylko eee damski narząd rozrodczy i męski narząd a cycki nie :P
Odpisz
13 stycznia 2015, 17:58
@Lacoste: ,,Cycki są jak komiksy. Wyglądają ładnie w internecie ale wolałbym je trzymać w rękach"~Stan Lee
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:08
@MrTikTak: xD "oślepił mnie teemo"-Lee sin ślepy mnich xD
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:48
@Lacoste: ,,.........."~Sona wirtozka strun
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:59
@MrTikTak: każdy struga bohatera do póki nie przyjmie trochę ołowiu w dupe~Graves
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:44
@Lacoste: ,,kekrkgrtkrt"~Rek'Sai
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:03
@MrTikTak: "ok"~Rammus
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:40
@Lacoste: Dobra poddaje się więcej nie znam "-"
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 00:59
@Lacoste: ,,*muzyczka grana na flecie*"~ Yasuo xd
Odpisz
22 stycznia 2015, 07:04
@Love_Bunny: *naku*wianie dżdżownica densa*~Shaco
Odpisz
22 stycznia 2015, 12:06
@Lacoste: ,,Zawód?! Wiesz, tak sobie myśle że zawsze chciałem być piekarzem."~Pantheon
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:58
@Love_Bunny: "tak to banan... nikt nie spodziewa się banana :-)"~Soraka madafaka :-D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:09
@Lacoste: ,,Klejnoty. Czy chcesz zobaczyć moje klejnoty?" ~Taric wygrałam ;D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:15
@Love_Bunny: "Powinien być w muzeum"-Ezreal :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:16
@Lacoste: ,,Czym jest światło? Promieniowanie elektromagnetyczne, działające na oko ludzkie, wywołujące wrażenia wzrokowe, ułatwiające dostrzeganie przedmiotów, ich wielkości,kształtu,barwy i ruchu."~Lux ^^
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:31
@Love_Bunny: "cii ładuje laser" LUX :DDDDDDDDDDDD
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:35
@Love_Bunny: Garen: "Kończmy waść, muszę skorzystać z latryny" (stara wersja :P)
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:46
@Lacoste: ,,Nie Draven tylko Draaaaaaaaaaaveeeeeeeeen"~Draven :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:49
@Love_Bunny: "twoja stara" brolaf :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:56
@Lacoste: ile tak jeszcze będziemy pisać? :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:57
@Love_Bunny: nie wiem "czas pędzi jak strzała a mój wujek pędzi bimber" :DDDDDDDDD
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:00
@Lacoste: xd ,,*taniec michaela jacksona*"~Talon :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:21
@Love_Bunny: *naku*wianie szopena*~Sona
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:39
@Lacoste: ,,Pora na Happy Hour!"~ Gragas
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:45
@Love_Bunny: "Jeśli stawiasz zgoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)"~Gragas
Odpisz
25 stycznia 2015, 11:03
@Lacoste: ,,Taki z ciebie kozak?"~Ahri :D
Odpisz
25 stycznia 2015, 11:14
@Love_Bunny: "skromność to jedna z moich zalet"~DRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVEN
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:42
@Lacoste: ,,Jesteś zadziwiająco rozsądny"~Shen ^^
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:46
@Love_Bunny: "Jeśli światło jest takie szybkie to dlaczego nie potrwfi zlapac ninja?"~Shen
Odpisz
25 stycznia 2015, 14:07
@Lacoste: ,,Fuuuj... wielorybi oddech"~ Nami
Odpisz
25 stycznia 2015, 16:30
@Love_Bunny: "Ciemność widzę"~Graves :)
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:55
@Lacoste: mam pomysł przenieśmy sie na priva może (jak chcesz) wtedy nie będziemy zaśmiecać takimi komentami obrazka ._. lub to zakończmy ^_^
Odpisz
25 stycznia 2015, 19:03
@Love_Bunny: NA PRIVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
25 stycznia 2015, 19:04
@Lacoste: okkk
Odpisz
27 stycznia 2015, 18:18
@Lacoste: To tak jak gdyby Japończyk powiedział że nie lubi polskich kreskówek. Anime to japońskie seriale animowane.
Odpisz
2 lutego 2015, 19:11
@Lacoste: gówno dupa cycki idź słuchaj justinabiebera
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:29
@Lacoste: Za dużo mówisz, chyba trzeba czymś zatkać te piękne ustka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:09
@GuyFawkes: Cii xd W ciągu 2015 przekonałem się od anime i ostatnio pooglądałem 1 serie mojego 1 anime ;3
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:09
@Love_Bunny: Masz anime na avku.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 15:10
@Lacoste: Ty też masz anime na avku.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:16
@Archeologwinternetach: Ale ty wiesz, że ten komentarz to była tylko próba wywołania gównoburzy.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:47
@Lacoste: Zgadzam się z tym. Bo to zdanie twierdzące, a nie pytanie.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2016, 23:34
@Archeologwinternetach: Mówiąc szczerze to miało być pytanie ale na telefonie znak zapytania został mi zamieniony na kropkę. Nie wiem dlaczego...
Odpisz
23 sierpnia 2016, 23:42
@Lacoste: UFO
Odpisz
24 sierpnia 2016, 08:56
@Archeologwinternetach: Być może.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 09:11
@Lacoste: Na pewno.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 22:40
@Love_Bunny: Nie wiem czy mi się chce, ale mam fajny cytat: "Coś ci zaraz rozerwie spodnie!”~Tristana.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:54
@Archeologwinternetach: "Zaraz potraktuję twoje klejnoty młotem!”~Poppy.
Odpisz
17 czerwca 2018, 22:04
@Archeologwinternetach: Chciało ci się to czytać?
Odpisz
13 stycznia 2015, 22:57
i wies tu zrozum japonczykow
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2015, 17:57
[Komentarz usunięty z powodu failu]
Odpisz
10 stycznia 2015, 21:22
typowe anime
Odpisz