A morał wyciągnijcie sami...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2015, 22:12
To były piękne czasy.
Odpisz
10 stycznia 2015, 22:40
@dustin2001: to prawda
Odpisz
10 stycznia 2015, 23:48
@dustin2001: Ja na Facebooka wchodzę raz na pierdyliard lat, nie robię sobie zdjęć, nie spamię każdemu komentarzami na urodziny, nie mam Twittera, Snapchata ani innych wypełniaczy kompleksów. A najlepsze w tym wszystkim jest to zdziwienie u znajomych gdy się o tym dowiadują, bezcenne.
Odpisz
11 stycznia 2015, 01:38
@VanQuisch: Witaj w klubie.
Odpisz
10 lutego 2015, 20:42
@VanQuisch: jesteś mną?! gadaj!!!
Odpisz