Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Naruumi

25 września 2016, 19:23

Ja zapuszczam, choć rodzice powtarzają "idź do fryzjera", co mnie dosyć mocno irytuje. Z krótkimi wyglądam jest debil, a z tymi teraz jak pedał :v I co tu zrobić? Przynajmniej do cosplay'u się przydadzą...

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2020, 17:05

@Naruumi: ogól się na łyso

Avatar ChickenEatsRainbows

27 stycznia 2015, 20:40

Po pierwsze: u mnie kiedy miałam krótkie włosy suszenie nie trwało 5 minut, bo jeszcze musiałam modelować.

Avatar ChickenEatsRainbows

27 stycznia 2015, 20:41

@ChickenEatsRainbows: Więc wynika, że to moim zdaniem trwało wieczność.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 19:34

@ChickenEatsRainbows: Moja koleżanka ma krótkie i modeluje pół godziny , bo ma kręcone, ja mam włosy trochę za pas i modeluje jakieś 15 minut , bo mam zawsze proste, więc trochę też zależy od tego, czy ma sie proste czy kręcone włosy

Avatar ChickenEatsRainbows

8 lutego 2015, 19:47

Ja mam proste.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2015, 19:50

@ChickenEatsRainbows: ale to też od gęstości, bo moja sis też tak miała

Avatar Brzezix

11 stycznia 2015, 14:11

Tru stori :>

Avatar Mike0807

11 stycznia 2015, 00:31

Te po lewej nie są krótkie według mnie są długie albo co najwyżej średnie

Avatar Angelka235

10 stycznia 2015, 15:26

mam długie włosy a :
1.czesze je max 2 minuty
2.w ogóle nie susze włosów tylko czekam aż mi wyschną
3.nie rozumiem o co chodzi z tym obrazkiem że ta z długimi włosami ma kaprys przy jedzeniu .__.
4.nie przeszkadza mi wiatr bo noszę czapki
obrazek 1/5

Avatar
Michaelpl03

10 stycznia 2015, 15:47

@Angelka235: Sądzę, że włosy wpadły mu do jedzenia, czy coś tam ;-;

Avatar Angelka235

10 stycznia 2015, 21:16

aha :P no to z tym też nie ma problemu bo można związać sobie włosy albo zarzucić do tyłu.

Avatar darcus

10 stycznia 2015, 20:10

Łysa głowa:

Czesanie - 0 minut
Suszenie - 0 minut
Jedzenie - Bez problemu
Wyjście na zewnątrz - Czapka załatwia sprawę

Avatar ChickenEatsRainbows

Edytowano - 10 stycznia 2015, 21:11

@darcus: True story.

Avatar The_Janusz

10 stycznia 2015, 18:41

Z krótkimi nie ma również problemu z chłopakami.

Avatar wiki22

10 stycznia 2015, 14:16

Ale w długich wygląda się za**biscie c:

Avatar kobraj11

10 stycznia 2015, 14:27

@wiki22: pełni wyrażam racje

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 16:45

@wiki22: Zupełnie jak satanista. Brawo brawo nagrodę prześlę na twoim profilu na naszej klasie

Avatar wiki22

10 stycznia 2015, 17:48

he? Co ma satanista do długich włosów?

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 18:19

@wiki22: Wszystko.

Avatar goodspeed_98

10 stycznia 2015, 16:18

1-Kwadrans tak ? Pff... wrzuciła to osoba która zapewne nigdy nie miała długich włosów.
2 Czekam aż same wyschną.
3 Odrzucam je do tyłu lub wiąże.
4 Nosze czapkę lu wiążę bandaną.

Avatar PanSowa12

10 stycznia 2015, 14:24

o co chodzi z jedzeniem?

Avatar Szeri27

10 stycznia 2015, 14:30

@PanSowa12: Długie włosy mają zabrudzone końcówki od jedzenia.

Avatar PanSowa12

10 stycznia 2015, 16:18

@Szeri27: a ok dzięki

Avatar crazenata

10 stycznia 2015, 16:01

ja nie mam problemu z długimi włosami bo je związuje :)

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 14:31

To są krótkie włosy? Raczej ta pedalska grzywka :)

Avatar Kubox123456

10 stycznia 2015, 14:36

Wiesz, że to jest kobieta?

Avatar tigrpl

10 stycznia 2015, 14:46

@Kubox123456: jak już to tranwestyta

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 15:18

@Kubox123456: Ty widziałeś kiedyś kobietę?

Avatar N_A_T_A_L_A

10 stycznia 2015, 15:11

Wat? Jakim cudem można ubrudzić włosy jedzeniem?

Avatar monho25

10 stycznia 2015, 14:22

Mam któtkie włosy, nie czeszę się i nie suszę włosów.

Avatar kobraj11

10 stycznia 2015, 14:26

@monho25: ja też

Avatar Rokoko

10 stycznia 2015, 14:22

Wygląd:
Krótkie: meh.
Długie: *___*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Drewniany kominek

Nie są aż takie pyszne

Młodzi gniewni

Dwa oblicza

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka