Melcper, Balchior i Kacpazar
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Deal życia
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2018, 20:06
pozdro z parteru(mam pokój na pierwszym piętrze lel)
Odpisz
18 kwietnia 2015, 13:54
pozdro z podłogi
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 16:34
2/10
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 21:35
5/5
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 21:34
Za**biste, milordzie.
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:55
nie bylo zadnych królow tylko mencow w nieoglesonej liczbie a c+m+b 2014 to po lacinsku chystusie pogoslaw ten dom a i zamias plusow to kszyrze
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:53
masz słownik?
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:31
Prawdziwy idiota.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:49
nie to nie idiota to zjarany zbyszek :v mi sie wydaje, że masz tak z 30 lat + i od niedawna w necie siedzisz :v chyba że to ja czegoś nie łapię xD
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:53
@Darwineek: Wiem kto to jest mam 14 lat i w internecie jestem od ok. 6 lat. Po prostu lubię nazywać takie wypowiedzi idiotycznymi.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:53
ktoś kto ma 14 lat nie może tak mówić :OOO chyba że nie jesteś typowym gimbem ;d
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 16:24
@Darwineek: Nie, nie jestem. Większość ludzi z mojego roku ma średnią poniżej 3.90 a ja ponad 4.0. I co ty na to? Nie jestem typowym gimbem... Przynajmniej nie jeśli chodzi o moją szkołę :-D.
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:31
Masz średnią powyżej 4:00 w drugiej klasie gimnazjum... Jakiś ty mądry :)
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:30
tsaa... 4.0 to ja miałem w 1 gimbazie :v teraz obecnie wychodzi mi 4,6
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:50
@Darwineek: A mi 5.0, czyli PONAD 4.0.
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:23
ja je*ie podniecasz sie oceną
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:14
Ksiądz Ministranci i Bronek
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 20:02
hehe KACpazar
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:00
:v
Odpisz
12 stycznia 2015, 13:51
Kacper, Malchior, Baltazar i Trzech Króli.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:09
Pierwszy raz w internetach?
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:13
@Kamyk06071: To ty chyba mnie nie znasz.
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:45
Tu raczej cb nikt nie zna :P
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:59
@Kamyk06071: To popatrz na mój Profil.
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:58
Ahahahahah! 1/5
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:06
@obserwator: Ahahaahaha! Strzałka w dół!
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:14
bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odpisz
12 stycznia 2015, 13:50
@obserwator: Wyprany w Perwolu? Nie, Nowy w Internetach.
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:57
@obserwator: "Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno" - WAT
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:12
Dokładnie :)
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:23
Trzej muszkieterowie: Kacper, Melchior i Bakłażan
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:42
A gdzie ósmy?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 15:42
W piecu?
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:32
W kurniku
Odpisz