Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

27 marca 2023, 22:06

Rel, to moja ręka was maca

Avatar FoxyThePirateFox3

30 grudnia 2018, 22:03

Czy tylko dla mnie wygląda ta ręka na rękę Beast Bendy'ego?

Avatar MajaNocnaFuria

23 czerwca 2016, 15:01

Ciągle mam nr.1 Za ciepło XD

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2016, 10:16

Też tak mam :D

Avatar AppleJack443

30 grudnia 2014, 16:33

mam tak

Avatar MaciekPL123

22 lutego 2012, 07:18

Nie wiem jak wy ale ja też tak mam :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar AppleJack_17

9 lipca 2014, 19:22

@MaciekPL123: Ja przez super filmy tak mam(horrory)

Avatar MaciekPL123

10 lipca 2014, 13:39

@AppleJack_17: :3 jesteś jak exploler opóźniłaś sie o 2 alta 5 miesięcy xDDDDDD :P

Avatar Sniper02

6 czerwca 2014, 16:18

True story.

Avatar delicja564

4 lutego 2014, 16:00

moja koleżanka tak ma

Avatar magdalena303

30 stycznia 2014, 15:56

@KontoUsunięte: Ty też???

Avatar aniela100

17 października 2013, 16:10

mam tak :D

Avatar NatkaHello07

30 marca 2013, 15:29

mam tak samo. Ratunku

Avatar lewat

5 lipca 2012, 10:12

o boże teraz obejrzcie se Igrzyska śmierci i sprobojcie zasnac nie zaśniecie trupy ludzi wam przed oczami peda migać

Avatar Bella113

Edytowano - 23 maja 2013, 16:53

@lewat: Oglądałam kawałek i jakoś śpie normalnie

Avatar lewat

24 maja 2013, 16:10

@Bella113: no dobra to nie jest az tak straszne.. ale zobacz sobie Paranormal Activity 1/2/3/4

Avatar Bella113

24 maja 2013, 17:01

@lewat: Moja sis oglądała, nie dziękuje

Avatar Kornelia2

27 marca 2012, 17:54

10/10

Avatar Patryk33

5 marca 2012, 18:18

już wiem dlaczego trzeba spać pod kołdrą bo potwór może wziąść

Avatar voga1

24 lutego 2012, 00:09

Piękne dobre czasy, bo wtedy to był jedyny problem ach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka