Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2023, 22:06
Rel, to moja ręka was maca
Odpisz
30 grudnia 2018, 22:03
Czy tylko dla mnie wygląda ta ręka na rękę Beast Bendy'ego?
Odpisz
23 czerwca 2016, 15:01
Ciągle mam nr.1 Za ciepło XD
Odpisz
26 lutego 2016, 10:16
Też tak mam :D
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:33
mam tak
Odpisz
22 lutego 2012, 07:18
Nie wiem jak wy ale ja też tak mam :D
Odpisz
22 lutego 2012, 18:50
@MaciekPL123: Ja zawsze jak jestem w łóżku, myślę że pod nim jest ta dziewczynka z The Ring. : |
I jak odwrócę się to będzie za mną stała i powie: Hello. : >
Odpisz
22 lutego 2012, 20:07
@Truskavvkova: Za dużo horrorów
Odpisz
22 lutego 2012, 21:08
@Truskavvkova: Bałem się jej do 10 roku życia potem obejrzałem straszny film 3 i zlałem się ze śmiechu.
Odpisz
22 lutego 2012, 21:10
@Truskavvkova: ja mam tak samo :D Ring obejrzalam jak mialam 7 lat i do dzis mnie to neka :D
Odpisz
24 lutego 2012, 19:27
@Szpieg: Jeszcze jak się oglądało Stay Alive.. : O
Te stworki mnie przerażały ..
Odpisz
24 lutego 2012, 19:28
@TryBikk: To obejrzyj Kobiete w Czerni. : D
Albo Zakonnice- chociaż aż taka straszna nie jest. : >
Odpisz
24 maja 2013, 16:33
@Truskavvkova: Obejrzyj Paranormal Activity 1/2/3/4
Odpisz
9 lipca 2014, 19:22
@MaciekPL123: Ja przez super filmy tak mam(horrory)
Odpisz
10 lipca 2014, 13:39
@AppleJack_17: :3 jesteś jak exploler opóźniłaś sie o 2 alta 5 miesięcy xDDDDDD :P
Odpisz
6 czerwca 2014, 16:18
True story.
Odpisz
4 lutego 2014, 16:00
moja koleżanka tak ma
Odpisz
30 stycznia 2014, 15:56
@KontoUsunięte: Ty też???
Odpisz
17 października 2013, 16:10
mam tak :D
Odpisz
30 marca 2013, 15:29
mam tak samo. Ratunku
Odpisz
5 lipca 2012, 10:12
o boże teraz obejrzcie se Igrzyska śmierci i sprobojcie zasnac nie zaśniecie trupy ludzi wam przed oczami peda migać
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2013, 16:53
@lewat: Oglądałam kawałek i jakoś śpie normalnie
Odpisz
24 maja 2013, 16:10
@Bella113: no dobra to nie jest az tak straszne.. ale zobacz sobie Paranormal Activity 1/2/3/4
Odpisz
24 maja 2013, 17:01
@lewat: Moja sis oglądała, nie dziękuje
Odpisz
27 marca 2012, 17:54
10/10
Odpisz
5 marca 2012, 18:18
już wiem dlaczego trzeba spać pod kołdrą bo potwór może wziąść
Odpisz
24 lutego 2012, 00:09
Piękne dobre czasy, bo wtedy to był jedyny problem ach.
Odpisz