Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Z klasą się trzeba urodzić
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2018, 18:25
(część obrazka z cyborgiem) kiedy skapniesz się że troszkę byłeś w tym fandomie...
¯\(⊙.⊙)_/¯
Odpisz
16 listopada 2017, 23:24
1/5 bo fnaf
Odpisz
17 października 2015, 15:09
No, pojawił się freddy
Odpisz
5 czerwca 2016, 15:31
@Plazmonator: chyba foxy i mangle
Odpisz
12 sierpnia 2017, 23:52
@Plazmonator: To jest Withered / Ignited Foxy oraz Mangle
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:02
No to cyborg ma przekichane
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:02
@Michalwi: Cyborg? Ten Cyborg co na obrazku? Przecież on rozwaliłby z łatwością tego lisa i inne zwierzaki też
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:54
@BOOMBOOX: To nie są zwierzaki tylko animatroniki, bądź roboty.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:28
@BOOMBOOX: Tylko że z tego co wiem zatrudniali strażników by złodzieje nie zaj#bali animatroników więc cyborg nie może ich rozwalić.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:29
@GTASA2002: nie wiem nie grałem i nie rozuniem tego wielkiego BUM'u na tę gre.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:56
@BOOMBOOX: Taaa...
Balon boy wyjmie baterie z niego jak z latarki i się wyłączy :P
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:11
@volf360: Taaa... Cyborg zrobi taki sajgon ,że te robociki nie będą miały czasu żeby się zbliżyć
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:42
@BOOMBOOX: Taaa , przyłapałeś go kiedyś w grze jak ci zabierał baterie ?
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:00
@volf360: Jak już pisałem niegrałem i nie rozumiem tego BUM'u na tę gre
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:15
@volf360: Baloon Boya boje się bardziej niż innych animatronów
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:45
@volf360: On nie zabiera baterii.
Odpisz
13 stycznia 2015, 09:29
Nie czaje tego glupiego fejmu na te gre to jest typowa gra ani fajna ani glupia a co do robotow wystarczy im odlaczyc zasilanie i po sprawie... a nie nie mozna bo by to bylo wbrew logice
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:43
@coranq: Nie dały by się
Odpisz
13 stycznia 2015, 17:05
nie chce nim być w tej sytuacji
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:50
nie rozumiem takie lombo kombo z strony mangli i foxemgo
Odpisz
12 stycznia 2015, 19:33
trochę peszek
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:56
czy tylko ja nie boje się mangle
P.S. to w końcu animatronixy czy animatroniki
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:53
what does the fox say
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:36
serio cyborg? gadacie o młodych tytanach? sory dzieci ale to czasy FNAF , GTA i CS;GO.
Odpisz
12 stycznia 2015, 17:15
Dla osób, które nie wiedzą to jest kreskówka pt. Młodzi Tytani. (nie polecam Młodych Tytanów: Akcja!)
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:55
Stare dobre czasy Młodych Tytanów.
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:46
dzisiejsze są....yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....... no... ten...tego... jakie było pytanie?
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:13
Słabe.
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:58
7-latki minusują jak opętane, już całą rodzinę zwerbowali. XD
Odpisz
12 stycznia 2015, 16:28
@Nozmor: A jak inaczej???
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:39
Widać że "newbie"...musisz świecić bo foxy skoczy na ciebie ;)
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2015, 21:14
Ja dziś miałem Foxiego, Mangla, Chicke w lewej wentylacji i Bonniego w prawej wentylacji ;__; i tak miałem potem jumpscare'a bo Foxy na mnie skoczył ;__;
edit: I jeszcze pod stołem było to coś bodajrze ''Balloon Girl'' ale ''Ona'' nie może nic zrobić.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 14:20
@TypowyPolak: Baloon girl to easter egg, masz szczęście.
Odpisz