Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szakom

19 września 2021, 17:15

Niedziela wieczór i nastrój zepsuty

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 15:33

Oglądane w Niedzielę.

Avatar WellyPL

22 stycznia 2018, 02:04

o ch*j to już dzisiaj

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2018, 12:59

@WellyPL: o ch*j to już pojutrze

Avatar Adi34

12 maja 2018, 13:44

O ch*j, rzeczywiście

Avatar KubiXator

15 lipca 2019, 11:40

@Adi34: o ch....j przeglądam komentarze sprzed roku

Avatar AidenPearce

29 listopada 2015, 11:16

JUTRO PONIEDZIAŁEK! A PRZECIE WCZORAJ BYŁ PIĄTEK ;_;

Avatar ksiezniczka_Ewelka_light

25 listopada 2015, 23:10

Jutro czwartek.

Avatar crazenata

12 stycznia 2015, 18:02

beznadzieja nie śmieszne :(

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2015, 04:36

dzisiaj :'-(

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 21:07

Dziękuję, o autorze obrazka! Bez niego na pewno bym się nie dowiedział, że jutro poniedziałek.

Avatar Mike0807

11 stycznia 2015, 22:54

przecież tu nie o to chodzi

Avatar AidenPearce

29 listopada 2015, 11:17

stupid idiot

Avatar rad521

11 stycznia 2015, 21:23

od soboty ferie! :)

Avatar Placekv2

11 stycznia 2015, 22:15

@rad521: jesteś z mazowsza?

Avatar rad521

11 stycznia 2015, 23:18

@Placekv2: tak

Avatar palecka

11 stycznia 2015, 22:01

ja lubię poniedziałki :)

Avatar konbed

11 stycznia 2015, 20:55

dałem na 1 bo nienawidzę poniedziałków...i autor obrazka jest wredny :'(

Avatar DeadExtreme

11 stycznia 2015, 20:35

No i musiałeś przypomnieć!

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 19:56

Nie przypominaj,jeszcze chcę się nacieszyć wolnym dniem :c

Avatar Gray1997

11 stycznia 2015, 19:30

Co ja mam powiedzieć? W sobotę musiałem odrabiać w szkole poniedziałek?

Avatar kasa121

11 stycznia 2015, 19:24

Naprawdę.... Ku*wa no bo nie mam kalendarza

Avatar PanKieubaska

Edytowano - 11 stycznia 2015, 19:27

@kasa121: Już nic, pomyłka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Angielskie śmieszki

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka