Taki tam, podręczny miotacz ognia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Hobby dla faceta
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przyszłość jest piękna
Drewniany kominek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2020, 21:37
level: Shoto Todoroki
Odpisz
14 lutego 2017, 21:22
NEED.... IT....
Odpisz
13 lipca 2015, 19:19
Tak, ale pamiętajcie że najlepszy miotacz ognia to dezororant i zapałka.
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:41
Zaraz, tylko się podrapie po głow... k***a pale się!!!
Odpisz
14 stycznia 2015, 13:30
Długo nie można używać, bo ręka będzie się nagrzewać, na długo też nie wystarcza, bo musiałbyś ku*ewsko wielką butle nosić na plecach.
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:54
@Slavvek: do samoobrony nie trzeba więcej :)
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:54
@bylejakbylegdzie: No taki ładunek 4 sekundy jest OK dla samoobrony.
Ale ja preferuję elektryczną rękawicę. Długi czas można używać i w dodatku zasobnik jest mały.
Odpisz
14 stycznia 2015, 10:54
już widze zastosowanie w grze assasins creed... tego miotacza ognia
Odpisz
14 stycznia 2015, 13:02
@marix02: zbyt powolne i głośne
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:23
@bylejakbylegdzie: Topór też jest powolny i głośny ;-; I garłacz z Freedom Cry. Miotacz ognia mógłby być fajny w walce :D
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:53
ta ciche zabójstwo miotaczem ognia, powoli palący się człowiek wrzeszczący dosyć donośnie
Odpisz
14 stycznia 2015, 18:12
dobrze gadasz...
Odpisz
14 stycznia 2015, 18:52
@bylejakbylegdzie: Napisałem przecież W WALCE np. w ACB nie podbiegałeś do kolesia z toporem rozwalając mu łeb chcąc popełnić skrytobójstwo.
Odpisz
14 stycznia 2015, 18:55
ja tam niekiedy po cichu zabijałem przy pomocy szabli kawaleryjskiej
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:04
@bylejakbylegdzie: Ale i tak najlepiej ukrytymi ostrzami (możliwość zabicia dwóch wrogów naraz i mniejsza wykrywalność)
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:22
jakim cudem ni spalił anie nie poparzył sobie ręki ;-;
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:09
już dziś bądź jak Leo Valdez! ;-;
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:09
Mag ognia
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:07
i dlatego dzieci trzeba uważać na technice
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:03
Na pająki!
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:40
Tony stark approves!
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:25
Super! Najlepsza broń na pająki!
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:55
Odpisz
14 stycznia 2015, 13:54
Dodatkowy gadżet dla Pyro... Chyba by mu się spodobał
Odpisz