Cała prawda o taktyce Nintendo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A jednak zrobili to w ten sposób
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2015, 00:04
jeb o ściane
Odpisz
19 maja 2015, 17:41
@trollmaster: :o
Odpisz
13 listopada 2016, 21:16
@trollmaster: I HYC PODŁOGĘ
Odpisz
16 stycznia 2018, 22:30
@PanSowa12: jeb o blache
Odpisz
18 stycznia 2015, 22:23
wii najlepsze :P
Odpisz
18 stycznia 2015, 16:45
PSP/PS VITA ok WiiU nie wiem.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 10:22
Kinect jest ciekawy ale ja nadal czekam na NerveGear :D To jest przyszłość :P O ile nikomu nie wypali mózgu :D
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:35
@iger3: I nikt nie spędzi dwóch lat w grze :)
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:38
czy tylko mi te spędzenie paru lat w grze nie przeszkadza ? T_T
Odpisz
18 stycznia 2015, 11:08
Nie doceniasz mojej mocy
Odpisz
18 stycznia 2015, 11:24
@ognistyptak555: Też bym chętnie tak pograł. Tak znam SAO
Odpisz
18 stycznia 2015, 12:43
@ognistyptak555: Ja bym chętnie spędził parę lat w SAO :).
Odpisz
18 stycznia 2015, 13:00
@ognistyptak555: No wiesz ale ja nie chcę się obudzic w szpitalu :3 No i w SAO nie było KFC xD
Odpisz
18 stycznia 2015, 13:01
@ognistyptak555: Tylko tak ci się wydaje, w rzeczywistości nie wyglądało by to tak kolorowo :P
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:02
Ja i tak wolę kinect-a.
Odpisz