Wypadek: oczekiwanie vs rzeczywistość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Ikony
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2013, 15:19
Mam GTA4 ale coś mi się popsuło i nie mogę włączyć no normalnie loguje się i włączam play a tu nagle mi się nic nie włącza czy to może być niezgodność GTA4 z Windowsem 8 ??
Odpisz
23 lutego 2012, 18:19
mam gta 4 te słupy można rozwalić nawe skuterem :D
Odpisz
30 marca 2012, 16:40
@FaReD: ja mam na ps3 a ty ???
Odpisz
30 marca 2012, 19:18
@batista619: xbox 360 ale gta mi sie już znudziło
Odpisz
31 marca 2012, 07:08
@FaReD: mi tez ja juz mam kase na gta5
Odpisz
31 marca 2012, 13:10
@batista619: a wiesz kiedy wychodzi bo ja nie moge sie nigdzie doczytać zato wiem że far cry 3 wychodzie 9.06/2012
Odpisz
1 kwietnia 2012, 06:56
@FaReD: w maju albo czerwcu
Odpisz
26 stycznia 2013, 19:20
@batista619: a nie przypadkiem tak około marca?
Odpisz
3 marca 2013, 17:04
@maks12345: Ponoć pisało że w czerwcu
Odpisz
18 lutego 2013, 13:04
Morał:Kup bardziej wytrzymały samochód.
Odpisz
29 września 2012, 08:47
prawda
Odpisz
24 lutego 2012, 15:33
Obrazek 3/5.
Odpisz
23 lutego 2012, 17:34
było, chyba z 2 lub 3 lata temu :/
Odpisz
23 lutego 2012, 15:16
Gdyby była to nokia 3510i (lub podobny model) to byłoby na odwrót ;p
Odpisz
23 lutego 2012, 11:37
w grach wozy są prawie niezniszczalne. 5/5 i do ulu
Odpisz
23 lutego 2012, 07:53
GTA 4 Rulez ;D
Odpisz
23 lutego 2012, 06:28
hehe gta 4
Odpisz