Gdy ci smutno to pamiętaj...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Nie znoszę kleszczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 18:20
Czyli nigdy nie będę mógł być samotnym?
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:50
dzięki, od razu nie pomogło!
Odpisz
20 stycznia 2015, 17:35
od razu mi lepiej!
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:39
Szególnie te rakowe
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:39
Troszczą się bo muszą ;-; wasze życie nie ma sensu...
Odpisz
18 stycznia 2015, 23:19
yay
Odpisz
18 stycznia 2015, 17:59
Oj , i teraz mam zmienić się na optymistke ? Nie , jestem za leniwa
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:20
No błagam, było... Ja to nawet dodawałam -,-
Odpisz
18 stycznia 2015, 16:56
@kotekada4: Internet robi kolejne okrążenie.
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:45
szczegolnie te rakowe
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:09
Tak, mam się cieszyć ohydną cytoplazmą...
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:12
@Buras: Przepraszam, czy ty masz coś do cytoplazmy? Jeszcze jakbyś miał coś do wodniczki, to rozumiem, ale czepiać się cytoplazmy? ;)
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:41
@Buras: tylko że ty składasz się z tych komórek więc ty jesteś ohydny
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:40
w sumie czasem pomaga
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:22
Jakby nie patrzeć, jesteśmy z tych komórek zbudowani, więc troszczymy się o samych siebie.
Odpisz