Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JarJarBinks

7 stycznia 2016, 21:18

nie dawajcie mi łapek w góre

Avatar PanPomidor

8 listopada 2015, 20:37

zwolnił 90 gb

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 14:24

ja to mam 1 TB na hackintoshu więc :P

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 15:18

Ja mam 1.5TB... w 87% zapełnione...

Avatar bylejakbylegdzie

14 stycznia 2015, 16:18

współczuje wam potem z szprzątaniem tego

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 16:22

@bylejakbylegdzie: To wbrew pozorom łatwiejsze niż się wydaje, torrenty mam w jednym folderze, więc łatwo usunąć starą wersję gry, zaś reszty można się pozbyć z poziomu panelu sterowania.

Avatar bylejakbylegdzie

14 stycznia 2015, 16:33

odinstalowanie często zostawia pełno róznych plików

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 16:39

@bylejakbylegdzie: Tylko że to trza robić raz na 2-3 miesięcy.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 17:19

ten kto dał łape w dół to ma upie**olony dysk

Avatar VanQuisch

14 stycznia 2015, 17:27

@bylejakbylegdzie: Polecam używać programów typu CCleaner i GlarryUtilities5. Może nie usuwają całego śmieciowiska, ale mogą dużo zdziałać. Co bardziej obeznani, potrafią raz na jakiś czas przeszukiwać samemu dyski w poszukiwaniu folderów po odinstalowanych apkach i grach a czasem nawet po gównach takich jak sweetim, które same po cichu mogą się instalować. A jak coś nie chce wyjść z dysku po dobroci, to warto użyć hakierskiego programu ,,Unlocker" (niektóre antywiry myślą, że to wirus).

Avatar bylejakbylegdzie

14 stycznia 2015, 17:30

@VanQuisch: sam c-cleaner używam oraz usuwam rzeczy które nie usuwa instalator ale nie zawsze się chce

co do PUP to używam adv cleaner a potem odinstalowywuje dodadki z chrome i w panelu sterowania niechciany program

Avatar amekninja555

14 stycznia 2015, 14:27

Ja przez to, że mam niemiłosiernie zasyfiony komputer, robię całkowity format. c:

Avatar bylejakbylegdzie

14 stycznia 2015, 16:19

@amekninja555: ja też, łatwiej skopiować ważne rzeczy na pendrive niż usuwać zbędne

Avatar chojnek

14 stycznia 2015, 14:45

ale nikt ogarniety nie uzywa dysku C jako glownego

Avatar janfon

14 stycznia 2015, 14:52

@chojnek: Zdarzają się systemy z tylko Dyskiem C, ale co ja wiem? Może po prostu to jest komputer 9-latka, gdzie chłopak instaluje standardowo na jego twardego mięśniaka, a dysk D pozostawia pusty?

"Tato! Ce-es mi laguje!"
"Dobrze, co tu się- do cholery jasnej synku! Czemu on jest tak zapełniony!"
"Ja tylko Ce-esa mam na kompie, przyrzekam!"
"Synek, czy ty znowu pornosy ściągałeś?"

Avatar Adrian3107

14 stycznia 2015, 17:13

@janfon: Widać kto tu się nie zna...dysk twardy można dzielić, nie możliwe jest to że są systemy tylko z dyskiem C ;)

Avatar janfon

16 stycznia 2015, 19:31

@Adrian3107: No nie wiem, może nie w Polsce. Dawno dawno temu widziałem człeka co tylko Dysk C miał ze sobą, a na nim wszystkie swoje rzeczy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Przyszłość jest piękna

Należy się za piękne oczy

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka