Po zrobieniu porządków na dysku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Przyszłość jest piękna
Należy się za piękne oczy
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2016, 21:18
nie dawajcie mi łapek w góre
Odpisz
8 listopada 2015, 20:37
zwolnił 90 gb
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:24
ja to mam 1 TB na hackintoshu więc :P
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:18
Ja mam 1.5TB... w 87% zapełnione...
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:18
współczuje wam potem z szprzątaniem tego
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:22
@bylejakbylegdzie: To wbrew pozorom łatwiejsze niż się wydaje, torrenty mam w jednym folderze, więc łatwo usunąć starą wersję gry, zaś reszty można się pozbyć z poziomu panelu sterowania.
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:33
odinstalowanie często zostawia pełno róznych plików
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:39
@bylejakbylegdzie: Tylko że to trza robić raz na 2-3 miesięcy.
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:19
ten kto dał łape w dół to ma upie**olony dysk
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:27
@bylejakbylegdzie: Polecam używać programów typu CCleaner i GlarryUtilities5. Może nie usuwają całego śmieciowiska, ale mogą dużo zdziałać. Co bardziej obeznani, potrafią raz na jakiś czas przeszukiwać samemu dyski w poszukiwaniu folderów po odinstalowanych apkach i grach a czasem nawet po gównach takich jak sweetim, które same po cichu mogą się instalować. A jak coś nie chce wyjść z dysku po dobroci, to warto użyć hakierskiego programu ,,Unlocker" (niektóre antywiry myślą, że to wirus).
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:30
@VanQuisch: sam c-cleaner używam oraz usuwam rzeczy które nie usuwa instalator ale nie zawsze się chce
co do PUP to używam adv cleaner a potem odinstalowywuje dodadki z chrome i w panelu sterowania niechciany program
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:27
Ja przez to, że mam niemiłosiernie zasyfiony komputer, robię całkowity format. c:
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:19
@amekninja555: ja też, łatwiej skopiować ważne rzeczy na pendrive niż usuwać zbędne
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:45
ale nikt ogarniety nie uzywa dysku C jako glownego
Odpisz
14 stycznia 2015, 14:52
@chojnek: Zdarzają się systemy z tylko Dyskiem C, ale co ja wiem? Może po prostu to jest komputer 9-latka, gdzie chłopak instaluje standardowo na jego twardego mięśniaka, a dysk D pozostawia pusty?
"Tato! Ce-es mi laguje!"
"Dobrze, co tu się- do cholery jasnej synku! Czemu on jest tak zapełniony!"
"Ja tylko Ce-esa mam na kompie, przyrzekam!"
"Synek, czy ty znowu pornosy ściągałeś?"
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:13
@janfon: Widać kto tu się nie zna...dysk twardy można dzielić, nie możliwe jest to że są systemy tylko z dyskiem C ;)
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:31
@Adrian3107: No nie wiem, może nie w Polsce. Dawno dawno temu widziałem człeka co tylko Dysk C miał ze sobą, a na nim wszystkie swoje rzeczy.
Odpisz