Takie tam, Premier Belgii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Należy się za piękne oczy
A jednak zrobili to w ten sposób
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2018, 17:21
xd
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:30
xdd
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:21
Jak widać reaguje uśmiechem i jest szczęśliwy z życia a nie smuci się jakimiś ku*wami co udają że chcą coś zmienić
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:15
@Lacoste: a ty byś się nie cieszył z darmowego jedzenia?
Odpisz
13 stycznia 2015, 23:30
@bylejakbylegdzie: albo ten komentarz był dla jaj albo dla jaj xD
Odpisz
10 września 2016, 23:31
@Lacoste: a ty byś się cieszył/a z rachunku z pralni za zmycie tłustego majonezu z garniaka za koło 10 tys. XD?
Odpisz
11 września 2016, 10:26
@Mordur: Premier belgi zarabia tyle pieniędzy, że dla niego to są groszowe sprawy :v. Bo mycie ubrań nie jest adekwatne do ich ceny. Po prostu ma wyczyścić i tyle
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:47
dlaczego....
femisniski istnieją
Odpisz
10 września 2016, 23:29
feministki są dobre,to feminazistki stanowią tu problem
Odpisz
10 września 2016, 23:28
Ja raz byłem w belgi jak byłem mały i zapamiętałem tylko trzy rzeczy:mają pyszne frytki,czekoladę i wszędzie pomniki tego sikającego dzieciaka[poważnie,były tam nawet poidełka gdzie on sikał pitną wodą ;_;].Pamietam jak rodzice mi zamawiali frytki i chciałem jak najwięcej tego majonezu który również był pyszny.i skończyło się na tym że nie zjadłem połowy czego do dziś żałuje :D
Odpisz
14 stycznia 2015, 15:56
Szczerze dziękuję ludziom, którzy rozróżniają FEMINISTKI od FEMINAZISTEK. A co do tego premiera, nie wiem jak on zachował spokój, w dodatku uśmiech. A te pie**olone pindy niech idą zrobić kanapki.
Odpisz
6 lutego 2015, 23:54
nie odróżniam ich bo nie znam ani jednych ani drugich. Wytłumaczysz?
Odpisz
7 lutego 2015, 10:34
@wilsonXcuddyXhouse: Feministki - kobiety popierające równość, tzn. żeby kobiety miały takie same prawa co mężczyźni.
Feminazistki - babochłopy walczące o "równość". Równość dla nich to jest to, że one mają mieć specjalne traktowanie i każdy facet to męska szowinistyczna świnia chcąca tylko i wyłącznie seksu. Nie znam za bardzo dokładnie tego wszystkiego.
Odpisz
10 września 2016, 23:23
nie ma za co,też się cieszę że nie jestem sam ;}
Odpisz
20 listopada 2015, 21:45
Czemu majonez i frytki ?
Odpisz
13 stycznia 2015, 23:09
Serio... co one niby chciały przez to udowodnić?
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:12
@obserwator: Nic złego nie zrobiły, chciały tylko go nakarmić.
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:51
Co za marnotractwo majezonu, tak nie można!
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:37
Dziewczyny obrzucają żarciem....
Gdyby nie to że to feminazistki to byłoby to spełnieniem moich marzeń...
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:36
Widać, gościu ma klasę. Przygotował się na obrzucanie w jego stronę jedzeniem. Premierze, jestem z Ciebie dumny, że robisz dobrą minę do złej gry. Niestety tego nie mogę powiedzieć o naszym rządzie.
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:16
Widziałem ten filmik, potem jeszcze wyszedł do dziennikarzy i przeprosił że pachnie majonezem :)
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:15
dobra mina do złej gry
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:05
Zacytuje teraz kogoś kto powiedział bardzo mądre słowa do feminazistek "shut the fu*k up"
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:06
@Majkell: Trevor !
Odpisz