Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeadExtreme

Edytowano - 14 stycznia 2015, 19:59

A młotek świetlny nie powinnien przeciąć tego stołu, czy tam mównicy. Ch*j wie jak to się nazywa

Avatar mako13

14 stycznia 2015, 16:56

i ten młotek świetlny xD

Avatar DawidThePlayer

14 stycznia 2015, 17:24

@mako13: Oby Disney nie zobaczył.

Avatar tofi2003

14 stycznia 2015, 17:04

zarombiste pustelnik i joda jako mupet na bagnie

Avatar Polska_z4smazka

14 stycznia 2015, 17:06

@tofi2003: Zarąbiste*. Zaczynaj zdania dużą literą, a kończ kropką. Poza tym oceniam na 1/5, bo się skraca.

Avatar mrklorens

Edytowano - 14 stycznia 2015, 17:27

@Polska_z4smazka: co wszyscy się uwzieli na pisownię?
Moim zdaniem to nic ważnego w internecie

Avatar Agent00Kurczak

14 stycznia 2015, 17:30

@mrklorens: "co wszyscy się udzieli na pisownię?", ee, tak, teraz nawet nie wiadomo co miałeś na myśli...

Avatar mrklorens

14 stycznia 2015, 17:46

@Agent00Kurczak: trudno jest pisać na telefonie

Avatar MruczekV

14 stycznia 2015, 17:57

@mrklorens: To nie argument, teraz w telefonach są klawiatury qwerty, więc pisze się równie wygodnie jak na PC.

Avatar MruczekV

14 stycznia 2015, 17:59

@mrklorens: Większej głupoty nie mogłeś chyba palnąć :/

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 19:17

@tofi2003: Dałem mu łapke...

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 20:03

@Polska_z4smazka: Zaczynanie zdań wielką literą nie jest koniecznością w wiadomościach tego typu ; ) A kończyć zdania można też emotkami ;d
Osobiście uważam kropkę jako rodzaj emotikony, gdyż oznacza często stanowczość lub bulwers ze strony piszącego : )
Jest to jednak moje zdanie i nie mam zamiaru nikomu go narzucać ^^ aczkolwiek widząc takie działania z Twojej strony przedstawiam inny tok rozumowania ; p

Avatar Polska_z4smazka

14 stycznia 2015, 20:38

Według mnie w internecie powinno ie przestrzegać minimalnej polszczyzny. A co do emotikon, to racja, można nimi kończyć zdania. Lecz chodziło mi ogólnie o jakiekolwiek zakończenie zdania - emotkę, kropkę, pytajnik, wykrzyknik etc... Ogólnie to mój komentarz był no hate 100% love, ponieważ nie pisałem czegoś w stylu "Zarombisty to jest słownik weź poczytaj". A poza tym taka nieinwazyjna opinia (może 1/5 bo się skraca nei było zbyt nieinwazyjne...) wyjdzie mu tylko na dobre.

Avatar mrklorens

14 stycznia 2015, 20:58

@MruczekV: jak nie widzę co wciskam
kilka razy napisałem w poprawie e zamiast w

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 21:03

@Polska_z4smazka: Rozumiem ^^ to moim zdaniem dobre podejście i nie mam, co się czepiać ; ) Myślę jednak, że narzucanie innym swojego zdania nie jest do końca słuszne : ) Aczkolwiek widoczny brak estetyki w komentarzu, do którego się odniosłeś wymagał nagany ; ) Zwróciłbym jednak uwagę nie tyle na "Kropką i wielką", a na "Pana Złostylowskiego" ^^ (suchar sienkiewiczowski ;d)

Avatar MruczekV

15 stycznia 2015, 09:14

@mrklorens: To ściągnij większą klawiaturę, np swiftkey, które teraz jest darmowe i nie trzeba piracić :v

Avatar mrklorens

15 stycznia 2015, 17:21

@MruczekV: kto piraci w telefonie?

Avatar MruczekV

15 stycznia 2015, 17:51

@mrklorens: Ja :v

Avatar mrklorens

15 stycznia 2015, 18:03

@MruczekV: ...

Avatar PanSowa12

14 stycznia 2015, 16:59

no co? facet może!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Przerwa na herbatkę

Hobby dla faceta

Cel namierzony

Azjatycki mistrz

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka