Gwiezdne Wojny: prawdziwa historia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Hobby dla faceta
Cel namierzony
Azjatycki mistrz
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 stycznia 2015, 19:59
A młotek świetlny nie powinnien przeciąć tego stołu, czy tam mównicy. Ch*j wie jak to się nazywa
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:56
i ten młotek świetlny xD
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:24
@mako13: Oby Disney nie zobaczył.
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:04
zarombiste pustelnik i joda jako mupet na bagnie
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:06
@tofi2003: Zarąbiste*. Zaczynaj zdania dużą literą, a kończ kropką. Poza tym oceniam na 1/5, bo się skraca.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2015, 17:27
@Polska_z4smazka: co wszyscy się uwzieli na pisownię?
Moim zdaniem to nic ważnego w internecie
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:30
@mrklorens: "co wszyscy się udzieli na pisownię?", ee, tak, teraz nawet nie wiadomo co miałeś na myśli...
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:46
@Agent00Kurczak: trudno jest pisać na telefonie
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:57
@mrklorens: To nie argument, teraz w telefonach są klawiatury qwerty, więc pisze się równie wygodnie jak na PC.
Odpisz
14 stycznia 2015, 17:59
@mrklorens: Większej głupoty nie mogłeś chyba palnąć :/
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:17
@tofi2003: Dałem mu łapke...
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:03
@Polska_z4smazka: Zaczynanie zdań wielką literą nie jest koniecznością w wiadomościach tego typu ; ) A kończyć zdania można też emotkami ;d
Osobiście uważam kropkę jako rodzaj emotikony, gdyż oznacza często stanowczość lub bulwers ze strony piszącego : )
Jest to jednak moje zdanie i nie mam zamiaru nikomu go narzucać ^^ aczkolwiek widząc takie działania z Twojej strony przedstawiam inny tok rozumowania ; p
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:38
Według mnie w internecie powinno ie przestrzegać minimalnej polszczyzny. A co do emotikon, to racja, można nimi kończyć zdania. Lecz chodziło mi ogólnie o jakiekolwiek zakończenie zdania - emotkę, kropkę, pytajnik, wykrzyknik etc... Ogólnie to mój komentarz był no hate 100% love, ponieważ nie pisałem czegoś w stylu "Zarombisty to jest słownik weź poczytaj". A poza tym taka nieinwazyjna opinia (może 1/5 bo się skraca nei było zbyt nieinwazyjne...) wyjdzie mu tylko na dobre.
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:58
@MruczekV: jak nie widzę co wciskam
kilka razy napisałem w poprawie e zamiast w
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:03
@Polska_z4smazka: Rozumiem ^^ to moim zdaniem dobre podejście i nie mam, co się czepiać ; ) Myślę jednak, że narzucanie innym swojego zdania nie jest do końca słuszne : ) Aczkolwiek widoczny brak estetyki w komentarzu, do którego się odniosłeś wymagał nagany ; ) Zwróciłbym jednak uwagę nie tyle na "Kropką i wielką", a na "Pana Złostylowskiego" ^^ (suchar sienkiewiczowski ;d)
Odpisz
15 stycznia 2015, 09:14
@mrklorens: To ściągnij większą klawiaturę, np swiftkey, które teraz jest darmowe i nie trzeba piracić :v
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:21
@MruczekV: kto piraci w telefonie?
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:51
@mrklorens: Ja :v
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:03
@MruczekV: ...
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:59
no co? facet może!
Odpisz