memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 stycznia 2015, 08:33
Śnieg w tych czasach to legenda :P
Odpisz
15 stycznia 2015, 13:54
@saskacz: w górach jest
15 stycznia 2015, 14:26
@popek9001: Nie każdy mieszka w górach :>
Edytowano - 29 lipca 2017, 06:25
@saskacz: Bozia nóżki dała :A
20 lutego 2021, 16:32
@saskacz: powrócił xD
4 października 2015, 21:43
A kto normalny idzie z gołądupą na dwór w zime(odpowiedzi:plastikio_o" )
13 stycznia 2015, 17:52
( ͡° ͜ʖ ͡°)
13 stycznia 2015, 21:13
@polandball1: Ciekawe czy usiadła tylko na śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 stycznia 2015, 16:27
@CzerwonyPoniacz: Ulepiła sobie...ehem, zabawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 stycznia 2015, 10:36
Mmm mrożony śledź
15 stycznia 2015, 10:24
Usiądź na śniegu a zapalenie pęcherza gwarantowane he he
15 stycznia 2015, 07:16
kto jest takim debilem ? ;-;
15 stycznia 2015, 07:57
Niestety baardzo duzo ludzi.
15 stycznia 2015, 07:51
Zamarznięty pierożek ;)
15 stycznia 2015, 06:59
Wleciał głębiej?
15 stycznia 2015, 06:57
ciepełko?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2015, 08:33
Śnieg w tych czasach to legenda :P
Odpisz
15 stycznia 2015, 13:54
@saskacz: w górach jest
Odpisz
15 stycznia 2015, 14:26
@popek9001: Nie każdy mieszka w górach :>
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 06:25
@saskacz: Bozia nóżki dała :A
Odpisz
20 lutego 2021, 16:32
@saskacz: powrócił xD
Odpisz
4 października 2015, 21:43
A kto normalny idzie z gołądupą na dwór w zime(odpowiedzi:plastikio_o" )
Odpisz
13 stycznia 2015, 17:52
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:13
@polandball1: Ciekawe czy usiadła tylko na śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 stycznia 2015, 16:27
@CzerwonyPoniacz: Ulepiła sobie...ehem, zabawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 stycznia 2015, 10:36
Mmm mrożony śledź
Odpisz
15 stycznia 2015, 10:24
Usiądź na śniegu a zapalenie pęcherza gwarantowane he he
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:16
kto jest takim debilem ? ;-;
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:57
Niestety baardzo duzo ludzi.
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:51
Zamarznięty pierożek ;)
Odpisz
15 stycznia 2015, 06:59
Wleciał głębiej?
Odpisz
15 stycznia 2015, 06:57
ciepełko?
Odpisz