memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 marca 2019, 12:15
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 10:13
"Nieważne, zmieniam stronę" Jebłam XD
Edytowano - 23 stycznia 2015, 10:03
Putain? O kurde prawie Putin! Francja Putinowść potwierdzona!
15 stycznia 2015, 15:01
Z tego co mi wiadomo, we Włoszech nie używano Lugerów.
15 stycznia 2015, 15:41
@VanQuisch: Może Mussolini dostał od Hitlera :)
15 stycznia 2015, 13:10
Włochy za czasów wojny nie były wcale lepsze ,lizały dupska tym którzy wygrywali przez jakiś okres wojny ,a później jak zwykle okazywali się tymi ...zwycięzcami
15 stycznia 2015, 13:30
@lelek: najlepsze jest obóżenie ich po 1 wojnie światowej że jako zwycięzcy nic nie dostali :)
13 stycznia 2015, 19:01
Wina Tuska lepsze ;P
13 stycznia 2015, 21:15
Bam dum tsss...
15 stycznia 2015, 12:37
13 stycznia 2015, 19:16
ale przecież francja i włochy wygrały wojnę przeciwko więc po co francja się poddała?
13 stycznia 2015, 22:02
@bylejakbylegdzie: Stareotyp :p
2 listopada 2018, 23:24
@bylejakbylegdzie: 2015 rok był piękny
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 marca 2019, 12:15
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 10:13
"Nieważne, zmieniam stronę" Jebłam XD
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2015, 10:03
Putain? O kurde prawie Putin! Francja Putinowść potwierdzona!
Odpisz
15 stycznia 2015, 15:01
Z tego co mi wiadomo, we Włoszech nie używano Lugerów.
Odpisz
15 stycznia 2015, 15:41
@VanQuisch: Może Mussolini dostał od Hitlera :)
Odpisz
15 stycznia 2015, 13:10
Włochy za czasów wojny nie były wcale lepsze ,lizały dupska tym którzy wygrywali przez jakiś okres wojny ,a później jak zwykle okazywali się tymi ...zwycięzcami
Odpisz
15 stycznia 2015, 13:30
@lelek: najlepsze jest obóżenie ich po 1 wojnie światowej że jako zwycięzcy nic nie dostali :)
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:01
Wina Tuska lepsze ;P
Odpisz
13 stycznia 2015, 21:15
Bam dum tsss...
Odpisz
15 stycznia 2015, 12:37
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:16
ale przecież francja i włochy wygrały wojnę przeciwko więc po co francja się poddała?
Odpisz
13 stycznia 2015, 22:02
@bylejakbylegdzie: Stareotyp :p
Odpisz
2 listopada 2018, 23:24
@bylejakbylegdzie: 2015 rok był piękny
Odpisz