Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2016, 16:49
A jak lubię oba? Taa zaraz będzie "ty chory po je*ie"
Odpisz
29 maja 2018, 19:34
@Angela336: zgadzam się z twoim zdaniem
Odpisz
17 stycznia 2015, 07:17
bo pewnie nie chcieli przepisu na takie gunwo, jakim jest coca-cola :v
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 08:01
@noszkurnawszystkozajete: właśnie. masz 100% racji
Odpisz
17 stycznia 2015, 21:48
@noszkurnawszystkozajete: popieram łapaj plusa
Odpisz
21 stycznia 2015, 14:43
@noszkurnawszystkozajete: cOCA COLA LEPSZA OD PEPSI
Odpisz
25 stycznia 2015, 16:17
@noszkurnawszystkozajete: PepsiNators łączmy sie!
Odpisz
25 stycznia 2015, 20:01
JEA! XD
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:41
@noszkurnawszystkozajete: racja
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2018, 13:09
@noszkurnawszystkozajete: Pepsi jest lepsze od Coca-coli. Pogódźcie się z tym 🤷♂️
Odpisz
18 grudnia 2018, 17:27
@pawlikok: odpowiadasz na komentarze sprzed trzech lat i tym samym wysyłasz powiadomienia ludziom. ziom, jesteś świrnięty!
Odpisz
18 grudnia 2018, 20:13
@EpicArcher: Nie, po prostu latam po losowych 😂
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:00
@pawlikok: nie tylko ty
Odpisz
30 stycznia 2021, 08:16
@pawlikok: odkopywanie komentarzy goes brrrrrr po pierwsze każdy ma inne zdanie a po drugie nie używamy emotek na jeja
Odpisz
24 marca 2015, 15:44
Czyżby nikt nie wiedział że pepsi samo kiedyś ukradło przepis coca-coli i od tamtego czasu żyją w przyjaźni prowadząc pozorną grę o klienta?
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:58
Czy tylko ja nie czuję różnicy pomiędzy coca colą a pepsi? ;-;
Odpisz
7 marca 2015, 12:39
@olaya1: dla mnie jest .-. poczekaj aż się wygazuje cola i pepsi i wypij a zobaczysz że pepsi jest (dla mnie) zbyt słodka .-.
Odpisz
8 marca 2015, 02:25
muszę kiedyś spróbować
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:09
Pepsi lepsza od coli xD
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:21
@Ravios: Wolę Copsi.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:29
@Ravios: Zależy w jakich okolicznościach.
Jeśli ktoś chcę się orzeźwić, i poczuć ten zimny, smak. I jeśli jest gorąco. To polecam Pepsi.
Jeśli ktoś chce się zrelaksować, popić czegoś szlachetnego, do telewizji, delektować się tym. To polecam Coca-Colę.
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:02
@Ravios: Ale Pepsi to też cola jak np. Coca-Cola, Hop Cola, Cola Volcano, Orginal Cola itp, itd... Wszystkie są colami ;)
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:18
@Ravios: rozpętałeś wojnę internetową :OOO a jak dla mnie to pepsi ;d
Odpisz
16 stycznia 2015, 20:35
@Ravios: Pepsi i Coca-Cola - obie są super :DDD
Odpisz
16 stycznia 2015, 22:19
cola to cola, ważny jest smak a nie nazwa
Odpisz
16 stycznia 2015, 22:56
Ale wszystkie smakują inaczej...
Odpisz
17 stycznia 2015, 00:29
@Ravios: Mnie oba się "przejadły" czy może "przepiły" ;p
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:16
@PanKieubaska:
*wyciąga Pepsi i Colę*
*siorb siorb, trochę Pepsi*
Hmmm, dobre nawet.
*zasięga łyczka z puszki Coli*
Całkiem smaczne.
Takie komplikacje się z tym dzieją, a takie proste jest. Obydwa dobre, po co narzekać które lepsze.
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:24
@janfon: No właśnie. Cały czas o tym piszę. Lubię obie marki tak samo i do każdej mam szacunek.
Odpisz
18 stycznia 2015, 23:41
@janfon: Jedna marka wydaje się słodsza (nie pisze która bo będą spory) a ja np. wole tą mniej słodką
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:38
@volf360: Aha, to o słodycz chodzi... no to naprawdę, jeszcze o takie rzeczy się kłócić! Brzmię jak stary dziadyga co tylko narzeka, ale naprawdę... panowie, to nie jest dorosłe zachowanie...
Odpisz
18 stycznia 2015, 17:39
COLĘ I PEPSI PRODUKUJE TA SAMA FIRMA!
Odpisz
17 stycznia 2015, 22:19
"Zaufaj, moje słowa są na pewno w 100% prawdziwe. Jestem przecież losowym obrazkiem z internetu"
A tak poza tym to nie czuję różnicy między Pepsi, a Coca-Colą.
Odpisz
17 stycznia 2015, 21:46
Jestem ciekaw czy cocacola by tak zrobiła gdyby było na odwrót.
Odpisz
16 stycznia 2015, 23:10
Tajny składnik, oj, co w tym tajnego? Woda, cukier, barwnik, coś z rośliny coci coś tam z rośliny coli.
Odpisz
17 stycznia 2015, 22:23
@Piotresiek: Gdyby mieli w składzie jakiś "tajny składnik"to by raczej w Europie nie było takiego czegoś jak Coca-Cola. Z tego co wiem to w składzie produktu muszą podać wszystkie składniki + składniki muszą być uznawane za bezpieczne dla życia i zdrowia.
Odpisz
16 stycznia 2015, 21:48
pepsi: zadzwonimy na policję ale najpierw sobie to spiszemy ok
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:23
Ukradała? Polska języka, trudna język.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 20:28
@DeadExtreme: lol, nie zauważyłem tego nawet xD
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:05
Ukradała, hę??
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:10
@oskar213: Tylko kilka osób na świecie zna receptury na Cole czy Pepsi więc raczej nie dali im przepisu od tak sb, więc jak go mieli to raczej ukradli.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 18:18
@SurMix: Tu był głupi i subiektywny do przesady komentarz przepraszam wielbicieli coca coli.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 18:32
@POOTIS: Nie jest wcale taka gówniana. Jeśli chcesz, to zrób lepszą i się pochwal. Lubię dwie te marki tak samo, i uważam że każda ma swoje mocne i słabe strony. I do każdej mam szacunek.
P.S. - Nie jestem wielbicielem Coca-Coli (to samo z Pepsi) lubię, ale nie jestem wielbicielem. Po prostu nie lubię jak ktoś nie ma szacunku do konkurencji.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:47
@PanKieubaska: Masz w 100% rację już to naprawiłem.Wole pepsi bo receptura coca coli mi się nie podoba , ale to moje zdanie i nie ppwinienem obrażać żadnego produktu ze względu na moje zdanie.Tak przyznaje się do błędu , jeżeli nie mam racji ; to nie ma sensu udawać że mam.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:50
@POOTIS: Dobrze postąpiłeś. Jak na dzisiejszą internetową rzeczywistość.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:54
@PanKieubaska: Niby tak ale mogłem w ogóle nie pisać tamtego komentarza.Nie wiem co mnie podkusiło
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:01
@POOTIS: Kiedyś mnie też takie coś podkusiło, napisałem a gdy zdałem sobie sprawę co. To chciałem to edytować, ale już było za późno. Więc nie jesteś jedyny.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:09
Rywal, nie wróg.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:48
@Pikachu: Konkurent
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:51
@Pikachu: 100% racji. Dzieci Neo nie rozumieją.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:26
nie pepsi ale pepsi co .-.
Odpisz
16 stycznia 2015, 18:16
brawo ciekawe czy ci co wymyslili te receptury tez sie kolegowali
Odpisz