Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Angela336

21 maja 2016, 16:49

A jak lubię oba? Taa zaraz będzie "ty chory po je*ie"

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2018, 19:34

@Angela336: zgadzam się z twoim zdaniem

Avatar noszkurnawszystkozajete

17 stycznia 2015, 07:17

bo pewnie nie chcieli przepisu na takie gunwo, jakim jest coca-cola :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar gameOVER_

12 czerwca 2019, 21:00

@pawlikok: nie tylko ty

Avatar minom321

30 stycznia 2021, 08:16

@pawlikok: odkopywanie komentarzy goes brrrrrr po pierwsze każdy ma inne zdanie a po drugie nie używamy emotek na jeja

Avatar
heroes10

24 marca 2015, 15:44

Czyżby nikt nie wiedział że pepsi samo kiedyś ukradło przepis coca-coli i od tamtego czasu żyją w przyjaźni prowadząc pozorną grę o klienta?

Avatar olaya1

17 stycznia 2015, 11:58

Czy tylko ja nie czuję różnicy pomiędzy coca colą a pepsi? ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 12:39

@olaya1: dla mnie jest .-. poczekaj aż się wygazuje cola i pepsi i wypij a zobaczysz że pepsi jest (dla mnie) zbyt słodka .-.

Avatar olaya1

8 marca 2015, 02:25

muszę kiedyś spróbować

Avatar Ravios

16 stycznia 2015, 18:09

Pepsi lepsza od coli xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar volf360

18 stycznia 2015, 23:41

@janfon: Jedna marka wydaje się słodsza (nie pisze która bo będą spory) a ja np. wole tą mniej słodką

Avatar janfon

19 stycznia 2015, 15:38

@volf360: Aha, to o słodycz chodzi... no to naprawdę, jeszcze o takie rzeczy się kłócić! Brzmię jak stary dziadyga co tylko narzeka, ale naprawdę... panowie, to nie jest dorosłe zachowanie...

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2015, 17:39

COLĘ I PEPSI PRODUKUJE TA SAMA FIRMA!

Avatar dawid888

17 stycznia 2015, 22:19

"Zaufaj, moje słowa są na pewno w 100% prawdziwe. Jestem przecież losowym obrazkiem z internetu"

A tak poza tym to nie czuję różnicy między Pepsi, a Coca-Colą.

Avatar Sebzer

17 stycznia 2015, 21:46

Jestem ciekaw czy cocacola by tak zrobiła gdyby było na odwrót.

Avatar Piotresiek

16 stycznia 2015, 23:10

Tajny składnik, oj, co w tym tajnego? Woda, cukier, barwnik, coś z rośliny coci coś tam z rośliny coli.

Avatar dawid888

17 stycznia 2015, 22:23

@Piotresiek: Gdyby mieli w składzie jakiś "tajny składnik"to by raczej w Europie nie było takiego czegoś jak Coca-Cola. Z tego co wiem to w składzie produktu muszą podać wszystkie składniki + składniki muszą być uznawane za bezpieczne dla życia i zdrowia.

Avatar masterion12

16 stycznia 2015, 21:48

pepsi: zadzwonimy na policję ale najpierw sobie to spiszemy ok

Avatar DeadExtreme

16 stycznia 2015, 19:23

Ukradała? Polska języka, trudna język.

Avatar arektatarowicz

Edytowano - 16 stycznia 2015, 20:28

@DeadExtreme: lol, nie zauważyłem tego nawet xD

Avatar oskar213

16 stycznia 2015, 18:05

Ukradała, hę??

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar POOTIS

16 stycznia 2015, 18:54

@PanKieubaska: Niby tak ale mogłem w ogóle nie pisać tamtego komentarza.Nie wiem co mnie podkusiło

Avatar PanKieubaska

16 stycznia 2015, 19:01

@POOTIS: Kiedyś mnie też takie coś podkusiło, napisałem a gdy zdałem sobie sprawę co. To chciałem to edytować, ale już było za późno. Więc nie jesteś jedyny.

Avatar Pikachu

16 stycznia 2015, 18:09

Rywal, nie wróg.

Avatar polandball1

16 stycznia 2015, 18:48

@Pikachu: Konkurent

Avatar PanKieubaska

16 stycznia 2015, 18:51

@Pikachu: 100% racji. Dzieci Neo nie rozumieją.

Avatar maslo_maslane

16 stycznia 2015, 18:26

nie pepsi ale pepsi co .-.

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2015, 18:16

brawo ciekawe czy ci co wymyslili te receptury tez sie kolegowali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka