Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzepetD

31 stycznia 2023, 21:25

W 2023 śpiewamy big klamoty

Avatar Caffreze

30 kwietnia 2018, 12:56

Płytkie i nie śmieszne

Avatar Polska_z4smazka

14 stycznia 2015, 21:44

Bardzo fajny obrazek. Podoba mi sie, jest dobrze wykonany i bawi.

Tak zareagowałem jako ateista. Jak zareagowałbym jako chrześcijanin? Zapewne inaczej, Ale jako nie jestem gimboateuszem, nie zostanę też gimbokatolem. Z tego powodu, reakcja na taki obrazek może byc tylko jedna.

Bardzo fajny obrazek. Podoba mi sie, jest dobrze wykonany i bawi.

Pozdrawiam maureen.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar mozaj

Edytowano - 15 stycznia 2015, 22:52

@Polska_z4smazka: "Jeśli tak jest , prosze wypi***alaj" xD
Bo widzisz ,mówiłem żebyś tego nie robił a nie że to zrobiłeś...

Avatar Polska_z4smazka

15 stycznia 2015, 23:30

@mozaj: aha k.

Avatar macwol00

15 stycznia 2015, 07:26

wszyscy ateiści łapki w górę

Avatar obserwator

14 stycznia 2015, 22:09

Lubię cycki. Cycki są fajne. Cycki.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2015, 19:58

Nic w tym nie ma smiesznego.To zalosne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DanateDMC

15 stycznia 2015, 15:10

Jak bóg stworzył kobietę spojrzał na nią i rzekł ,,Czegoś tu brakuje'' i stworzył cycuszki, wtem rzekł ,,O tak, to trzeba wielbić.''

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2015, 20:31

O nie‚ wróciłaś...

Avatar polskiszymek

14 stycznia 2015, 19:40

to nie religijne

Avatar jacek1s

14 stycznia 2015, 19:06

Wtfxd

Avatar AdiXiks

14 stycznia 2015, 19:20

@jacek1s: Jacek przestań. Już zacząłeś pisać długie i mądre komentarze. Chcesz to teraz zaprzepaścić?

Avatar jacek1s

14 stycznia 2015, 19:50

@AdiXiks: Wybacz :'(

Avatar AdiXiks

14 stycznia 2015, 19:53

@jacek1s: A tak BTW to czemu nie opuściłeś konta na 2015?

Avatar jacek1s

14 stycznia 2015, 20:32

@AdiXiks: Bo 28 lutego będzie wszystko jasne :)

Avatar alicja0

14 stycznia 2015, 19:11

y bez pytań!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka