Mojżesz kontra Katy Perry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2023, 21:25
W 2023 śpiewamy big klamoty
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:56
Płytkie i nie śmieszne
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:44
Bardzo fajny obrazek. Podoba mi sie, jest dobrze wykonany i bawi.
Tak zareagowałem jako ateista. Jak zareagowałbym jako chrześcijanin? Zapewne inaczej, Ale jako nie jestem gimboateuszem, nie zostanę też gimbokatolem. Z tego powodu, reakcja na taki obrazek może byc tylko jedna.
Bardzo fajny obrazek. Podoba mi sie, jest dobrze wykonany i bawi.
Pozdrawiam maureen.
Odpisz
14 stycznia 2015, 22:04
@Polska_z4smazka: Jestem chrześcijaninem, moja reakcja była podobna. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
Odpisz
14 stycznia 2015, 22:15
@rakso: Też mi się podoba :)
Odpisz
14 stycznia 2015, 22:51
@rakso: Chrześcijanin =/= gimbokateusz.
Oraz też ateista =/ gimboateista.
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:21
@Polska_z4smazka: Cholera dałem ci łapke w górę.
Jak powiedział przedmównik nie wrzucaj każdego do jednego worka mi się obrazek podobał.
A i niekażdy jest Katolikiem.
Odpisz
15 stycznia 2015, 08:03
@Polska_z4smazka: Jej, w końcu ktoś, kto to wszystko wyjaśnił ludziom ^^ Tak jak gimbus =/= gimnazjalista, tak gimboateusz i gimbokatolik nie są zwykłymi ateistami i katolikami. Jestem wierzący, ale ten obrazek mnie bardzo rozśmieszył :D
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 09:35
@Polska_z4smazka: Lel...
Ja jeżem gimbo teista !
I powiadam ci !
Obrazek teń dobry w luj !
A twe poglądy...
Zostaw je dla siebie, praktykuj co chcesz, ale nie właź mi tym na. twarz ;) ok ?
Odpisz
15 stycznia 2015, 14:34
@Polska_z4smazka: "Jak zareagowałbym jako chrześcijanin?"
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 17:58
@mozaj: Gdzie włażę Ci nimi na twarz?
@EDIT: Ok, może pisząc że obrazek mi się podoba wjechałem Ci poglądami na twarz i być może Cię obraziłem. Jeśli tak jest, proszę wypi***alać.
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:00
"Chrześcijanin =/= gimbokateusz.
Oraz też ateista =/ gimboateista."
Nikogo nie obrażam, nikomu nei wciskam swoich poglądów, ja tylko nawołuję do wspólnego zrozumienia(gimboateusze) oraz dystansu do siebie(Gimbokatole). Strzałki mnie nie obchodzą, zrób milion multikont i każdemu mojemu komentarzowi dawaj strzałki w dół, może pobiję jakiś rekord.
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:03
@rakso: Nie rozumiem, po co mnie cytujesz?
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:08
@Polska_z4smazka: Chrześcijanin =/= gimbokatol, ale stwierdziłeś, że inaczej byś zareagował jako chrześcijanin, nie jako gimbokatol
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:24
@Polska_z4smazka: A skąd xd tobiero teraz to zrobiłeś xD
Myk myk krucifiksem po facjacie !
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:29
@rakso: Jako chreścijanin zapewne tak samo, ale nie jestem gimboateuszem i nie zostanę też gimbokatolem. Z powodu niezostania gimbokatolem zareaguję tak samo, a nei zostanę nim bo nei jestem gimboateuszem.
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:30
@mozaj: Podaj cytat, w którym wjeżdżam ci na twarz swoimi poglądami.
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:32
@Polska_z4smazka: ...
Załóżmy, że ten komentarz dało się zrozumieć.
Najpierw stwierdziłeś, że jako chrześcijanin zareagowałbyś inaczej, teraz, że tak samo. Plączesz się w zeznaniach.
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 22:52
@Polska_z4smazka: "Jeśli tak jest , prosze wypi***alaj" xD
Bo widzisz ,mówiłem żebyś tego nie robił a nie że to zrobiłeś...
Odpisz
15 stycznia 2015, 23:30
@mozaj: aha k.
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:26
wszyscy ateiści łapki w górę
Odpisz
14 stycznia 2015, 22:09
Lubię cycki. Cycki są fajne. Cycki.
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:58
Nic w tym nie ma smiesznego.To zalosne.
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:44
Tak ci powiem szczerze.
Jeśli jest bóg, który jest wszechmocny (co jest paradoksem ale cii) i on widzi takie obrazki to pewnie ciśnie z nich bekę bo wątpię by istota wszechwiedząca, wszechmocna i ogólnie kozak jakich nie ma, fochała się o takie żarty.
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:53
@DanateDMC: *Głos z nieba: "Wy się kłócicie, a cycuszki same się nie uwolnią".
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:22
Tak jakj ty!
#ALEPOCISKSORRYZAOBRAZEALEOBRAZEKŚMIESZNY
Odpisz
15 stycznia 2015, 07:25
@DanateDMC: Prawda. A w ogóle na obrazku nie ma nic obrazliwego bo prawdopodobnie bóg chciał by żeby "cycuszki zostały uwielbiane"
Odpisz
15 stycznia 2015, 09:37
Siemasz Mauri :D
Co ciekawego u ciebie słychać ?!
Kolejna misja miłości Jezusa ;)
Odpisz
15 stycznia 2015, 15:10
Jak bóg stworzył kobietę spojrzał na nią i rzekł ,,Czegoś tu brakuje'' i stworzył cycuszki, wtem rzekł ,,O tak, to trzeba wielbić.''
Odpisz
16 stycznia 2015, 20:31
O nie‚ wróciłaś...
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:40
to nie religijne
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:06
Wtfxd
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:20
@jacek1s: Jacek przestań. Już zacząłeś pisać długie i mądre komentarze. Chcesz to teraz zaprzepaścić?
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:50
@AdiXiks: Wybacz :'(
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:53
@jacek1s: A tak BTW to czemu nie opuściłeś konta na 2015?
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:32
@AdiXiks: Bo 28 lutego będzie wszystko jasne :)
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:11
y bez pytań!
Odpisz