Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moj_komputer_to_ziemniak

6 listopada 2022, 01:20

Załamała sie pode mną podłoga i wpadłem do ciemnej jamy wypełnionej pająkami. Hmmm.....

Avatar Test_Subject_6281

2 października 2021, 19:27

Gesslerowa rzuciła we mnie talerzem •-•

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2021, 23:56

Zmarłem od pomidora koktajlowego?

Avatar ProMoruxBax

28 października 2018, 23:22

OKROPNIE boję się pająków z długimi odnóżami

Avatar ProMoruxBax

13 września 2019, 09:21

@ProMoruxBax: ku*wa jakie ja komy pisałem ku*wa

Avatar ProMoruxBax

16 września 2020, 07:57

@ProMoruxBax: powracam znów

Avatar Polish_Soldier

3 lutego 2020, 02:59

Więc zginąłem przez upadek z wysokości spowodowany przez owada zbliżonego wyglądem do pszczoły/osy/szerszenia?

Avatar BloodyEyes

4 maja 2019, 00:17

Czy to oznacza że.... Zawalił się na mnie dach kościoła?

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2019, 20:58

ciekawie byłoby z strachem przed teściową

Avatar ProMoruxBax

28 października 2018, 23:28

ja jak zasypiam to muszę mieć zasłonięte okno i światło w przedpokoju. czasami mam napady paniki ale modlitwa pomaga.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ProMoruxBax

13 września 2019, 09:22

@Desuv: ku*wa jakie ja gówniane komy pisałem

Avatar
Konto usunięte

15 września 2020, 20:51

@ProMoruxBax: lepsze z tego co widzę

Avatar XDLiliXD

2 maja 2015, 22:46

Czyli... umarłam przez piosenki Justina Zjebera?

Avatar ewelkapl

19 września 2016, 21:51

@XDLiliXD: To możliwe.

Avatar ProMoruxBax

28 października 2018, 23:23

@XDLiliXD: to nie fobia, dorośnij.

Avatar Tiger_Bonzo

15 kwietnia 2015, 19:57

zabił mnie ziemniak?

Avatar
Konto usunięte

3 września 2018, 18:00

@Tiger_Bonzo: boisz sie ziemniaków?

Avatar BahuzankaPL

11 maja 2017, 19:28

Umarłam sama, siedząc w ciemnym pokoju w środku nocy
Jestem ciekawa co mnie zabiło.....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BahuzankaPL

20 sierpnia 2017, 13:49

@lolpandapl: Przepraszam, ile ty masz lat dziecko? Bo intelektualnie chyba mniej niż 7

Avatar lolpandapl

20 sierpnia 2017, 20:54

@BahuzankaPL: skąd ty wiedziałeś ilem am lat szpiegujesz mnie

Avatar creeper_girl

Edytowano - 27 stycznia 2017, 11:10

wiedziałam... Zostałam zepchnięta z wysokiej drabiny w ciemnym lesie przez Marionetkę. Całkiem normalne.

jestę archeologę

Avatar Jeraszko

6 czerwca 2016, 08:46

Pajonk mnie użar

Avatar Grecja

21 listopada 2015, 16:52

W poprzednim życiu zabił mnie pies na pewno

Avatar Islandka

18 stycznia 2015, 12:29

Ja się boję wysokich istot <w tym ludzi> z długimi nogami i rękami ._. Są tacy..niepokojący.
Został mi jeden wniosek.
W poprzednim życiu dorwał mnie Slenderman ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 18:13

@Islandka: Proszę bardzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Drewniany kominek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie znoszę kleszczy

Zapraszamy

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka