Top Gear dekoruje inaczej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2015, 17:17
wie ktoś który to odc top gear ?
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2019, 15:10
@benek10: S12E01
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:46
który do odcinek jakiego sezonu?
Odpisz
15 stycznia 2015, 20:34
@bezlada: S12E01
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:54
Wielki jesteś panie, godzien wielkiej chwały.
Odpisz
17 stycznia 2015, 14:05
@WarCraft: Nope, to Clarkson godzien jest wielkiej chwały :D
Odpisz
16 stycznia 2015, 15:23
"A ja uznałem że moja ciężarówka będzie Robocopem..."
Odpisz
15 stycznia 2015, 20:36
a ja poszedłem w muzułmanizm
Odpisz
15 stycznia 2015, 22:42
@kamykPL: nie poszedłem no co wy...
Odpisz
15 stycznia 2015, 20:29
Pamiętam ten odcinek, Hammondowi się ta budka rozwaliła :D
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:24
Australia i Ameryka to nie kraje.
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 21:20
@Domijeja: ojojoj... kłótnię wyczuwam
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 21:30
@mikolajkj: sprzeczka zakończona :)
EDIT: gimbusy spać poszły
Odpisz
15 stycznia 2015, 23:36
@Domijeja: aż mi się śmiać chce z tych debili co dali łapki w dół
Odpisz
16 stycznia 2015, 06:48
@delta232: gimbus niespodzianka! !! (nikt sie nie sppdziewał gimnazjalnej inkwizycji! )
Odpisz
16 stycznia 2015, 11:17
@popek9001: No cóż, dostałam pierwsze strzałki w dół pewnie od delta232, który nadal uważa, że Ameryka i Australia to kraje, a dalej już samo poszło. Takie jest jeja - widzą, że jest kilka strzałek w dół, dodają następną i dopiero czytają.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 11:18
@mikolajkj: Nie mam zamiaru kłócić się z osobą o niższym poziomie inteligencji niż mój :)
Odpisz
16 stycznia 2015, 14:59
@Domijeja: to nie ja :) ja nikomu nie daje strzałek w dół...
prawie nikomu...
Odpisz
16 stycznia 2015, 15:02
@Domijeja: ale i tak to ty zarobiłeś więcej strzałek w dół :> więc :P
Odpisz
16 stycznia 2015, 15:13
@delta232: Więc teoria, która napisałam wyżej, wyłączając fragment, że ty dałeś mi strzałkę w dół, się zgadza.
Odpisz
16 stycznia 2015, 15:18
@Domijeja: co do strzałek się zgadzam a co do iq pewności niema ,ale
można powiedzieć że dotarliśmy do kompromisu :)
Odpisz
11 czerwca 2023, 17:56
@Domijeja: Wątek stary, ale muszę się przyczepić.
O ile z Ameryką masz rację, o tyle pod względem Australii się mylisz
Australia jest zarówno nazwą państwa, jak i kontynentu, czego dobitnym przykładem jest strona internetowa australijskiego rządu, na której to nie jest napisane o państwie jako o Związku Australijskim, lecz właśnie jako o Australii.
Więc podsumowując, Ameryka to nie kraj, ale Australia już tak.
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:52
ninja-ciężarówka xD
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:30
Top Gear jest super :-D
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:06
A on przypadkiem nie mówił czegoś w stylu:
"A ja stałem się niewidzialny"?
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:09
tak mówił
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:04
xD
Tylko w Top Gear są takie akcje :D
Odpisz