Kto tak buduje plac zabaw?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 23:00
Odpisz
19 grudnia 2015, 22:02
JANUSZE BUDOWNICTWA normalnie😉
Odpisz
15 stycznia 2015, 22:55
Dolan budowniczy zawsze da rade
Odpisz
18 stycznia 2015, 20:05
@trollmaster: Dolan budowniczy nie jest sam! Czy to piach, czy to cement, nie straszne nam, dolan budowniczy, pochowa ludzi tam!
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 20:28
@Kubox123456: Przez cały dzień, piep**enie wre.
Dolan z dz*wkami, do seksu się rwie.
Odpisz
19 stycznia 2015, 00:06
@Kubox123456: dzięki za poparcie masz ode mnie propsa
Odpisz
19 stycznia 2015, 07:34
Goby buduje z dolanem dom. Czeka go bardzo bolesny zgon.
Odpisz
7 lutego 2015, 11:53
Dolan budowniczy wszystko spierniczy, dolan budowniczy zryty mózg ma !
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2015, 11:35
zaufaj mi jestem architektem
Odpisz
19 stycznia 2015, 08:58
i ten znak "uwaga na spadające dzieci"
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2015, 18:45
Bożydarze, zmień tytuł. Obecny spojleruje.
Odpisz
15 stycznia 2015, 14:05
@figaro19: Dziękuję.
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 15:01
@figaro19: Zostaniesz na zawsze zapamiętany w historii jako ten który został wysłuchany przez Bożydara
Odpisz
15 stycznia 2015, 15:58
@LSD2000: Może on sam to Bożydar? Tego nikt nie wie...
Odpisz
18 stycznia 2015, 20:18
@Bastil123: DAM DAM DAM DAMMMM
Odpisz
18 stycznia 2015, 22:09
@noszkurnawszystkozajete: DUM DUM DUMM!
Odpisz
18 stycznia 2015, 20:52
projekt finansowany z dotacji Unii Europejskiej
Odpisz
18 stycznia 2015, 20:32
łiiii
Odpisz
19 stycznia 2015, 00:19
Za co te hejty? Już nawet ja nie jestem w stanie wymyślić jakiejś poje**nej historii, która by to wyjaśniła O.o
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:39
Taki mamy klimat :P
Odpisz
18 stycznia 2015, 20:22
Chodź dziewczynko zjedź ze zjeżdżalni xD
Odpisz