Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 18:54
A Zgredek nie powiedział "cokolwiek każesz, panie"?
Wtedy mógłby potraktować słowa Harry'ego jako rozkaz, a jako wolny skrzat nie przyjmował ani nie wypełniał rozkazów.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:49
@rakso: W sumie ,panie, a ,sir, to prawie to samo w tym przypadku 0_0 ... noooo ale tak czy siak już nie powinien go słuchać bo był wolny ... ej w sumie go nie posłuchał ! ... i zmarł ...
Odpisz
5 sierpnia 2016, 11:19
@kosiatosia: Chodzi o "każesz". To mogłoby być nawet "wszystko co każesz, sir".
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:45
To takie smutne a takie prawdziwe TT_TT
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:21
ja się przy tym powylem (___)
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:19
Cooo?!Zgredek zabity?Dawać mi tutaj tego idiote co go zabił!Hejty pójdą w ruch!
Odpisz
14 lutego 2015, 23:11
@Fauna24: Bellatrix Lestrange. .-.
Odpisz
18 lutego 2015, 11:02
@olunia9920: Robie teraz konkurs na najbardziej obrzydzoną Bellatrix Lestrange! Bierzcie zdjęcie z netu ,domalowujcie,zamazujcie,podpisujcie i wrzucajcie z podpisem:Lestrange to...i wybierzcie tu sami kim jest.Powodzenia!
Odpisz
18 lutego 2015, 16:44
@Fauna24: Gdybym umiał zrobiłbym Bellatrix - Multipla xD
Odpisz
18 lutego 2015, 21:17
@olunia9920: Bazgrol jak chcesz! Im brzydsza tym lepiej!
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 22:06
M
Odpisz
17 stycznia 2015, 23:48
Uwielbiam H P za takie piękne momenty a moja nauczycielka od polaka mówi że to jest bez sensu i niczego nie uczy to trzeba być głupim żeby tego nie widzieć i to jeszcze nauczycielka od polskiego
Odpisz
18 stycznia 2015, 00:13
@Mike0807: Akurat to jest chłam. Według mnie oczywiście. I tak, nie uczy niczego. Poza tym jak rzucać czary. Czyli niczego. Twoja nauczycielka ma rację.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 21:59
@Polska_z4smazka: brawo dla ciebie skoro nie potrafisz tego dostrzec takich rzeczy jak przyjaźń , miłość , dobro , pomoc i poświęcenie oraz przemyślenia bohaterów. Obejrzyj sobie film najlepiej jakieś ostatnie części i spróbuj się nad tym zastanowić a na pewno to dostrzezesz ale nie patrz tylko na momenty akcji(a na początek spójrz na obrazek a jak tu nie widzisz no to chyba jest już dla ciebie za późno )
Odpisz
18 stycznia 2015, 03:17
Na tych 2 obrazkach po lewo jest młodszy, czy mi się wydaję
Odpisz
18 stycznia 2015, 14:59
Jest, bo to retrospekcja
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:47
Harry jak był młodszy prosił zgredka o to by ten go nie ratował ... gdy harry dojrzał to zgredek (skrzat) poświęcił dla niego życie w próbie ratowania go
Odpisz
17 stycznia 2015, 19:32
[*] RIP IN PEACE †ZGREDEK† [*]
Odpisz
17 stycznia 2015, 19:44
@Kostus0013: rest in Peace in Peace. Bo to ma sens.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:46
@Cyan_Blue: rest in pieces in peace
Odpisz
18 stycznia 2015, 00:29
@Cyan_Blue: A może ,,RIP in piec".
Odpisz
18 stycznia 2015, 01:42
@Kostus0013: Spoilery warto oznaczać jakim chociaż: Achtung! Nicht paczasienieren sich! ;d
Odpisz
17 stycznia 2015, 23:36
a porzyczysz chociarz skarpete
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:22
Nie lubiłam Zgredka (czekam na hejty)
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:25
@TheAvalonRose: Jak możesz?!
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 21:22
@TheAvalonRose: Każdy ma prawo mieć swój gust i własne poglądy, więc nie będę cię hejtował.
Odpisz
17 stycznia 2015, 23:32
@Chuckie: srak, kuwa. internet szaleje za jakimś pomarszczonym mutantem to każdy już musi go lubič? -_-
Odpisz
19 stycznia 2015, 19:34
@noszkurnawszystkozajete: Dokładnie, tylko przeszkadzał.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:47
@TheAvalonRose: Każdy ma swoje zdanie
Odpisz
17 stycznia 2015, 22:08
jakieś fikcyjne małe gówno zmarło i o to tyle bólu ? czytajac historie bardziej mi bylo zal ludzi pod katyniem niz takiego scierwa ktore nie istnieje
Odpisz
17 stycznia 2015, 18:28
They see me Rowling... they crying...
Odpisz
17 stycznia 2015, 18:11
łzy mam w oczach ;_;
Odpisz