Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hejtojaoliwia

28 lutego 2016, 14:11

To kot mine-com tez takie miałam.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 09:41

@hejtojaoliwia: Maine coon, nie nie jestem kociarzem, po prostu mam kotkę z rej rasy

Avatar hejtojaoliwia

2 maja 2021, 22:43

staru, to komentarz sprzed 5 lat xdd

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2021, 09:41

Avatar Uszko

17 stycznia 2015, 20:20

no kurna dalej jest słodki o co kurna chodzi???

Avatar mozaj

17 stycznia 2015, 22:15

@Uszko: 3 razy większy kot...
3 razy większa kupa...

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 22:22

@mozaj: mam 4 miesięcznego kota a sra gigantycznym gównem (wielkosci długiej grubej bateri..Serio ale zawsze tak robi jak wpierniczy whiskas)

Avatar Uszko

Edytowano - 18 stycznia 2015, 12:33

mój sra na dworze i umie sam se drzwi otwierać :\ nawet nie widziałem jego kupy w domu

Avatar Kivera

4 czerwca 2015, 22:47

@Uszko: Sprawdź pod łóżkiem.

Avatar Wilkmadzi

18 stycznia 2015, 13:57

Kupując maine coona czegoś się spodziewała też mam maine coona

Avatar wpb1992

18 stycznia 2015, 13:38

Zarąbiste bydle :D

Avatar crazenata

18 stycznia 2015, 12:39

to maine coon największy kot domowy :)

Avatar Misiakasia

18 stycznia 2015, 10:32

No co? Też słodki tylko duży!

Avatar Szybki111PL

18 stycznia 2015, 08:31

Maine Coon - Wziąłem takiego ze schroniska bo wolontariuszka znalazła go na ulicy w tragicznym stanie. Teraz wygląda podobnie do tego na zdjęciu.

Avatar Plague_Doctor

18 stycznia 2015, 08:26

słodki nie jest, ale za to taki majestatyczny!

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 20:10

Toż to ryś!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Marku

17 stycznia 2015, 22:39

@MrWonny: Chłopie, Żbik to naturalnie występujące zwierzę.

Avatar Pikachu

17 stycznia 2015, 23:53

@MrWonny: Żbik ma z rysiem tylko tyle wspólnego, że obaj są dzikimi kotami i występują w Polsce. No i obaj są drapieżnikami.

Avatar Angela336

17 stycznia 2015, 22:48

chyba mały obsraluszek

Avatar znaki2

17 stycznia 2015, 22:25

grumpy cat, zapuściłeś się truszkę c;

Avatar Aracz

17 stycznia 2015, 22:06

Ale za**bisty :D

Avatar harpian1

17 stycznia 2015, 21:05

no co puszek okruszek

Avatar DeadExtreme

17 stycznia 2015, 20:33

Mi się podoba. Jest taki za**bisty.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 stycznia 2015, 20:25

no co? kot też zwierzę i musi rosnąć, a tak wgl. to ten kot jest dalej słodki, nie wiem czego się czepiacie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Płać pan

Powodzenia

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka