A ja nie jestem "Charlie"...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Równi i równiejsi
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2015, 18:33
okropne 1/5
Odpisz
17 stycznia 2015, 08:56
To okropne że 12 osób zmarło i ojej masakra i marsze i protesty i karteczki z napisem Je suis charlie okej ja sama ten napis pokazałam ale jak umrze 100-1000 osób to nikt nie robi protestów i marszow i kartek z jakimś napisem prawda jest też taka że w Europie to wszyscy żałoba i płacze i kondolencje ale jak zastrzeli w Pakistanie czy gdzieś dzieci w szkole to nikt nie robił protestów i marszy i karteczek z napisem jestem uczeń!
Smutny ten świat
Odpisz
17 stycznia 2015, 09:02
@tini21: No masz rację , nie chcę wiecej europa muzłumanie
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:31
@tini21: jak powiedział kiedyś pewien czerwony zbrodniarz
"śmierć niewielu to tragedia, śmierć milionów to statystyka"
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:22
@tini21: Wybacz... nei wszyscy... ja mam radoche z tego co się dzieje we Francji...
Odpisz
17 stycznia 2015, 15:11
@dravecki: *śmierć JEDNOSTKI to tragedia
Odpisz
17 stycznia 2015, 15:28
@deadxp: wybacz, mój błąd
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:57
Tu głównie chodzi o to, że arabusy zabiły tyle osób we Francji a nie w Nigeri. To co tam się dzieje, dzieje się od lat i już raz temu zapobiegnięto ale znowu jest wojna. Nawet jeżeli zginie tylko 5 osób to można to nazwać tragedią bo te osoby żyły we Francji, byli najnormalniejszymi dziennikarzami a arabi ich zaatakowali, dlatego że obrażają ich "pokojową religię". Nie mówię tu żeby w ogóle nie pomagać nigeryjczykom, ale już nie raz były marsze protestacyjne w nigerii które nic nie dały, i to sami nigeryjczycy powinni to robić, bo jak narazie ci z nigeri nie sprawiają zagrożenia dla europy/ameryki.
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:31
Ciekawe, ile osób z tych tłumów czytali te gazetę ??
Odpisz
17 stycznia 2015, 07:31
"Śmierć jednego-to tragedia. Śmierć miliona-to statystyka" Józef Wisarionowicz "Stalin".
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 09:42
@korobov: "niestety korbov masz racjie" Alber Einstein
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:36
@korobov: myślałem że nikt nie pamięta jego nazwiska
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:50
@bylejakbylegdzie: Trafiłem przez przypadek na Grzecha40 i się dowiedziałem.
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:51
@larens: Nie ja, "Stalin" ją ma.
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:35
"Jeden umiera- miliony płaczą, miliony umierają- nikt nie płacze"
I najgorsze, że to prawda :<
Odpisz
17 stycznia 2015, 09:57
Czy gdyby w krótkim odstępie czasu zginęła wasza matka i jakiś koleś w chinach to po kim byście płakali? No właśnie Europa wspiera Francję bo jest częścią Europy
Odpisz
17 stycznia 2015, 08:31
bo trzecim światem nikt się nie interesuje
Odpisz