Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar robot656656

14 grudnia 2015, 18:33

okropne 1/5

Avatar tini21

17 stycznia 2015, 08:56

To okropne że 12 osób zmarło i ojej masakra i marsze i protesty i karteczki z napisem Je suis charlie okej ja sama ten napis pokazałam ale jak umrze 100-1000 osób to nikt nie robi protestów i marszow i kartek z jakimś napisem prawda jest też taka że w Europie to wszyscy żałoba i płacze i kondolencje ale jak zastrzeli w Pakistanie czy gdzieś dzieci w szkole to nikt nie robił protestów i marszy i karteczek z napisem jestem uczeń!
Smutny ten świat

Avatar tomekboldys

17 stycznia 2015, 09:02

@tini21: No masz rację , nie chcę wiecej europa muzłumanie

Avatar dravecki

17 stycznia 2015, 10:31

@tini21: jak powiedział kiedyś pewien czerwony zbrodniarz
"śmierć niewielu to tragedia, śmierć milionów to statystyka"

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 13:22

@tini21: Wybacz... nei wszyscy... ja mam radoche z tego co się dzieje we Francji...

Avatar deadxp

17 stycznia 2015, 15:11

@dravecki: *śmierć JEDNOSTKI to tragedia

Avatar dravecki

17 stycznia 2015, 15:28

@deadxp: wybacz, mój błąd

Avatar malaho2000

17 stycznia 2015, 11:57

Tu głównie chodzi o to, że arabusy zabiły tyle osób we Francji a nie w Nigeri. To co tam się dzieje, dzieje się od lat i już raz temu zapobiegnięto ale znowu jest wojna. Nawet jeżeli zginie tylko 5 osób to można to nazwać tragedią bo te osoby żyły we Francji, byli najnormalniejszymi dziennikarzami a arabi ich zaatakowali, dlatego że obrażają ich "pokojową religię". Nie mówię tu żeby w ogóle nie pomagać nigeryjczykom, ale już nie raz były marsze protestacyjne w nigerii które nic nie dały, i to sami nigeryjczycy powinni to robić, bo jak narazie ci z nigeri nie sprawiają zagrożenia dla europy/ameryki.

Avatar Brzezix

17 stycznia 2015, 11:31

Ciekawe, ile osób z tych tłumów czytali te gazetę ??

Avatar korobov

17 stycznia 2015, 07:31

"Śmierć jednego-to tragedia. Śmierć miliona-to statystyka" Józef Wisarionowicz "Stalin".

Avatar larens

Edytowano - 17 stycznia 2015, 09:42

@korobov: "niestety korbov masz racjie" Alber Einstein

Avatar bylejakbylegdzie

17 stycznia 2015, 10:36

@korobov: myślałem że nikt nie pamięta jego nazwiska

Avatar korobov

17 stycznia 2015, 10:50

@bylejakbylegdzie: Trafiłem przez przypadek na Grzecha40 i się dowiedziałem.

Avatar korobov

17 stycznia 2015, 10:51

@larens: Nie ja, "Stalin" ją ma.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 10:35

"Jeden umiera- miliony płaczą, miliony umierają- nikt nie płacze"
I najgorsze, że to prawda :<

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 09:57

Czy gdyby w krótkim odstępie czasu zginęła wasza matka i jakiś koleś w chinach to po kim byście płakali? No właśnie Europa wspiera Francję bo jest częścią Europy

Avatar komixx102

17 stycznia 2015, 08:31

bo trzecim światem nikt się nie interesuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Równi i równiejsi

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka