memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 października 2019, 10:39
+1
Odpisz
16 lutego 2015, 21:34
Znam to uczucie;)
8 marca 2013, 18:06
Ja tak mam :)
3 lutego 2013, 21:08
Też tak czasem robię,kiedy jestem w łóżku z komputerem...
3 lutego 2013, 19:25
Też tak ostatnio miałem,tyle że - ;D (1). Siedziałem na krześle.. (2). Wytrzymałem 2 godziny.. (3). Prawie sie posikałem..
14 stycznia 2013, 15:28
lol
21 sierpnia 2012, 18:09
Ja nie musze w ogóle spać:D
12 marca 2012, 19:53
ładzie narysowane 5/5
1 marca 2012, 22:42
całkiem 4/5
27 lutego 2012, 19:15
takie sobie 4/5
27 lutego 2012, 17:34
ze mną tak nie ma. jo w ten sposób lapka nie 3mam, bo gniazdo od słuchawek jest w kiepskim miejscu, od strony brzucha
27 lutego 2012, 16:38
co siędzieje bo nie kumam
27 lutego 2012, 15:41
rece
27 lutego 2012, 15:40
1 godzina i 15 minut laptop pżytrzasnoł mi
27 lutego 2012, 15:22
Stare 2/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 października 2019, 10:39
+1
Odpisz
16 lutego 2015, 21:34
Znam to uczucie;)
Odpisz
8 marca 2013, 18:06
Ja tak mam :)
Odpisz
3 lutego 2013, 21:08
Też tak czasem robię,kiedy jestem w łóżku z komputerem...
Odpisz
3 lutego 2013, 19:25
Też tak ostatnio miałem,tyle że - ;D
(1). Siedziałem na krześle..
(2). Wytrzymałem 2 godziny..
(3). Prawie sie posikałem..
Odpisz
14 stycznia 2013, 15:28
lol
Odpisz
21 sierpnia 2012, 18:09
Ja nie musze w ogóle spać:D
Odpisz
12 marca 2012, 19:53
ładzie narysowane 5/5
Odpisz
1 marca 2012, 22:42
całkiem 4/5
Odpisz
27 lutego 2012, 19:15
takie sobie 4/5
Odpisz
27 lutego 2012, 17:34
ze mną tak nie ma. jo w ten sposób lapka nie 3mam, bo gniazdo od słuchawek jest w kiepskim miejscu, od strony brzucha
Odpisz
27 lutego 2012, 16:38
co siędzieje bo nie kumam
Odpisz
27 lutego 2012, 15:41
rece
Odpisz
27 lutego 2012, 15:40
1 godzina i 15 minut laptop pżytrzasnoł mi
Odpisz
27 lutego 2012, 15:22
Stare 2/5
Odpisz