Każdy by chciał w to zagrać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Drewniany kominek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Rel
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2017, 15:18
Ten uczuć kiedy nie grałeś w skyrima i jest fajnie
Odpisz
8 kwietnia 2022, 12:20
@Filipsss: hmmm
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:31
Jeżeli Putin to Cesarski.To Obama będzie Gromowładny ?
Odpisz
16 stycznia 2015, 20:31
@Xerwis: A Polska to naród Dovahkiina
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:30
@Xerwis: Nie wiem, nie rozumiem, zarobiony jestem
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:04
A my Polacy pokonamy San Marino na kodach :)
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:25
Polska lub Rumunia to Pęknina (Gildia Złodziei) .
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:34
Polska to jedna wielka Gildia Złodziei.
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:53
@Xerwis: A kto będzie Thalmorem? xD
Odpisz
19 stycznia 2015, 22:34
Niemcy! XD
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:31
a co z bg
Odpisz
23 stycznia 2015, 22:22
@Xerwis: Ale Obama jest ciemniakiem, a Ulfric gościem z Ku Klux Klanu. To nie idzie ze sobą :/
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2015, 11:18
@Xerwis: a co z białą gdanią i jkm
Odpisz
8 kwietnia 2022, 12:19
@Xerwis: oj troche nieodpowiedni mem
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:09
wersja w której dovakhin umrze i będzie koniec gry
mam scenariusz jako jedna z postaci
Odpisz
20 stycznia 2015, 08:40
@Macio720: Zmienię go nie mogę umrzeć!
Odpisz
20 stycznia 2015, 10:36
@Dovahkiin: jak zmienią to im wyślę "konwój humanitarny" więc raczej się nie odważą
Odpisz
20 stycznia 2015, 11:47
@Macio720: Ja na pewno nie zginę!
Odpisz
20 stycznia 2015, 13:50
@Dovahkiin: to naślę konwój humanitarny na ciebie
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:23
@Macio720: widocznie trzeba mu przyanektować.
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:45
@Aracz: ty
nie przyanektowój się bo wyślę Ci konwój humanitarny
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:57
@Dovahkiin: spokoje 6 najemików dalo obronic mann co to i ciebie chyba obronią
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:47
@Macio720: Każdy kto może mnie obroni! (POMYSŁ) Mam w luj hajsu więc kupie tylu najemników, że łoooooooooooo...
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:01
@Dovahkiin: ale ci mają zdąlosci i doswaczenie
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:30
zmiana ich jest 9
Odpisz
20 stycznia 2015, 08:39
Zniszczę cesarskich! Kto ze mną?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 12:03
@Dovahkiin: Cesarscy górą!(ale tylko w Skyrimie)
Odpisz
20 stycznia 2015, 12:54
@diax007: A w Krim'ie?
Odpisz
20 stycznia 2015, 13:47
@Dovahkiin: A w krima nie grałem i pewnie nigdy nie zagram więc nie wiem
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:57
@Dovahkiin: masz mój Luk
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:54
@Dovahkiin: jestę za cesarskimi! ( w skyrimie oczywiście)
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:29
challenge accept
Odpisz
20 stycznia 2015, 09:11
skrim*
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:28
jedna z misji - zatrzymaj pokojowy konwój
Odpisz
16 stycznia 2015, 19:25
pewnie na kodach
Odpisz
12 marca 2015, 14:57
@Angela336: ciebie chyba zrobili na kodach
Odpisz
31 marca 2015, 19:28
a ciebie kaszanką zrobili
Odpisz
31 marca 2015, 21:31
@Angela336: a ciebie butelką
Odpisz
21 sierpnia 2016, 00:31
@Angela336: co
Odpisz