memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 stycznia 2015, 11:18
W GTA V jest coś takiego na multi oczywiście
Odpisz
17 stycznia 2015, 17:45
co to za gra? fajna grafika
17 stycznia 2015, 23:04
@bylejakbylegdzie: chyba jakiś cod sądząc po mozliwosci ominięcia killcama (chyba)
18 stycznia 2015, 09:28
@bylejakbylegdzie: Dizzel, F2p Na Steam.
24 stycznia 2015, 10:40
@bylejakbylegdzie: To jest dizzel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2015, 11:18
W GTA V jest coś takiego na multi oczywiście
Odpisz
17 stycznia 2015, 17:45
co to za gra? fajna grafika
Odpisz
17 stycznia 2015, 23:04
@bylejakbylegdzie: chyba jakiś cod sądząc po mozliwosci ominięcia killcama (chyba)
Odpisz
18 stycznia 2015, 09:28
@bylejakbylegdzie: Dizzel, F2p Na Steam.
Odpisz
24 stycznia 2015, 10:40
@bylejakbylegdzie: To jest dizzel
Odpisz