Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Rel
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2015, 22:52
Smartfon
+wyświetlacz internet i darmowe niektóre gry
- Jak ktoś dzwoni odbierasz przykładasz do twarzy rozłanca
Nokia wyżej pokazana
+ długo trzymająca bateria
+ niezniszczalny
+ idealny do dzwonienia
- Brak kolorowego wyświetlacza
( w dzisiejszych czasach obowiązkowo dotykowy)
- Brak wfi
- Nie otwiera dzisiejszych gier
A jakby połączyć obydwa
+darmowy internet i darmowe niektóre gry
+ długo trzymająca bateria
+ niezniszczalny (teoretycznie)
+ dotykowy wyświetl
+ wfi
I pasowało by przełoncznik z góry telefonu który by blokował ekran podczas dzwonienia
Odpisz
20 stycznia 2015, 23:23
@kanion: Są już takie blokady ale aktywują się w odległości ok. 0,5 cm od głowy.
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:07
@kanion: każde darmowe gry tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać
Odpisz
21 stycznia 2015, 01:58
@kanion: To jak z całej klasy wybrać losowego ucznia i jego średnią ustawić jako średnia klasy >.< Jaka jest różnica, że smartfonów powstało setk, tak samo jak stare telefony miały swoje perełki tak i smartfony mają lepsze i gorsze modele. Mam nokie 1320, zasięg trzyma, baterię ma sporą chociaż nie wytrzyma ci w życiu tygodnia bo nie obsługuje czarno-białego wyświetlacza i nie leży tygodniami w kieszeni okazjonalnie odbierając rozmowy. Wszystkie multimedia posiada, ma olbrzymi jak na telefon wyświetlacz chociaż nie mam problemów z przenoszeniem to naraża telefon podczas upadków na pęknięcia, od tego ma gorilla glass który sprawdza się świetnie (tyle upadków na beton, asfalt. A ma tylko pęknięte szkło. Co u konkurencji skończyło by się śmiercią telefonu. A to jest tylko klasa średnio-niska.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 06:05
@kanion: nie chcę nic mówić ale jak przykładasz smartfona do twarzy to włącza się blokada ekranu więc nie rozłączy, a tego typu Nokie są zniszczalne bo nie da się zrobić czegoś niezniszczalnego
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:07
@UnderBird: nie szkoda trochę ekranu pękniętego?
Odpisz
21 stycznia 2015, 17:43
Ano szkoda, ale nie mam zamiaru go wymieniać, nie opłaca się :D
Odpisz
2 lutego 2015, 13:17
@macwol00: www.freevirus.com?
Odpisz
16 marca 2015, 13:36
@kanion: + nokia jak spadnie na podłogę zniszczy podłogę
Odpisz
21 kwietnia 2015, 15:53
No młotem to może się da...
Odpisz
13 listopada 2015, 14:35
tak
Odpisz
24 lutego 2018, 12:17
@kanion: przykładasz do twarzy i się rozłącza? WTF? XDD to ty nie umiesz używać telefonów dotykowych
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:53
ale Nokia nie jest wodoodporna (tak sprawdzałem)
Odpisz
13 listopada 2015, 14:34
nokia strong!
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:10
Nokia Tune...
Odpisz
16 marca 2015, 13:37
@figaro19: tu tu tu tu.. tu tu tu tu.. tutututu tuuuuuu
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 20:56
Gdyby ktoś powiedział że ten telefon to szajs to kazałam by mu ten swój
super płaski telefon zrzucić z schodów i by zobaczył :3
Odpisz
2 lutego 2015, 13:15
...a one mu nic nie zrobią bo jest NIEZNISZCZALNY!
Odpisz
17 stycznia 2015, 16:44
Spróbuj na nim pograć w angry birdsy, albo wejść na jeja :v
Odpisz
17 stycznia 2015, 17:22
@MruczekV: Nawet lepiej że nie da się grać w angry birds bo wszystko dookoła było by zniszczone :D
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 21:08
@MruczekV: Jeżeli chodzi o ten telefon to grasz telefonem a nie na telefonie.
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:18
@MruczekV: angry birds jest głupie
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:31
@PanSowa12: ty jesteś głupi ;-;
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 22:21
<deleted>
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 10:49
@MruczekV: Ale nie zapominajmy o snake'u.
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:27
WEŹ PAN NIE OBRAŻAJ!
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:54
@PanSowa12: "Weź pan nie obrażaj" jak ty mnie dotkliwie obraziłeś.
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:55
@CEzikMaj: mówiłem do firanki
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:59
@PanSowa12: Ale co to ma do rzeczy? Napisałeś to publicznie więc każdy może sobie to przeczytać. A zwłaszcza jak wypisujesz coś TAKIEGO..
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 21:56
@CEzikMaj: ale czemu coś TAKIEGO cię obraziło?
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:10
@PanSowa12: Spójrz na awatar
Odpisz
22 stycznia 2015, 10:25
@CEzikMaj: ojejku! przepraszam najmocniej panie "zjadłem wszystkie rozumy"!
Odpisz
22 stycznia 2015, 12:35
@PanSowa12: Jesteś niegrzeczny
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:04
@CEzikMaj: weź se idź, nie mam ochoty się z tobą kłócić
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:55
@PanSowa12: Nie bądź niegrzeczny
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:39
@CEzikMaj: kolego! ty nawet nie wiesz kiedy ja będę niegrzeczny!
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 23:09
@PanSowa12: <brakmisłów>
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2015, 11:23
@CEzikMaj: <todobrze>
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 19:36
Ten Telefon pluje Nokii w twarz!
A tak na serio jedyną przewagą Nokii jest to, że dłużej trzyma bateria, ale to i tak dlatego, że oprócz dzwonienia nie ma w tym telefonie praktycznie żadnych innych funkcji. Więc mówienie, że Nokia jest lepszym urządzeniem od telefonów dotykowych to duża pomyłka...
Odpisz
17 stycznia 2015, 19:47
a co z niezniszczalnośćą jest niezniszczala potwierdzam że jest niezniszczalna bo taką miałem
Odpisz
17 stycznia 2015, 19:50
jeszcze ma dużą roździelczość filmów
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:24
Wystarczy kupić na swój telefon dotykowy etui i też będzie niezniszczalny. Mojemu iPhone'owi nic się nie stało przez 4 lata, a wiele razy upadał, czy wpadał do wody. Co jak co, ale jednak telefony dotykowe mają o wiele większą rozdzielczość filmów.
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:07
ale po co etui, mam telefon rok, wiem że to mało ale on prawie ciąg la upada mi na ekran i jedyna szkoda to odpryśnięta folia ochronna
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:12
Po to żeby trzymał parę lat bez uszkodzeń i odpryśniętej folii ochronnej.
Odpisz
21 stycznia 2015, 08:27
Nokia można było rzucać z całej siły(nic się nie stało), podkładać ją pod samochód (nic się nie stało), itp.
Odpisz
21 stycznia 2015, 09:49
@KlamliwyLukas14: Ale po cholerę? Od tego są cegły albo kamienie, żeby nimi rzucać i podkładać pod samochody, a nie telefony.
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:34
to ma ocene 4 bo gimby nierozumiejo
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:08
gimby nie znajo
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:11
@macwol00: Ja jestem w podstawówce i miałem ten telefon :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:16
@natan100: niżej napisałem ze ja też
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:07
miałem taki
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 22:06
Kolega wczoraj znalazł w domu ;-; Graliśmy w kto pierwszy go zepsuje ;__;
Odpisz
21 stycznia 2015, 08:59
@Oliwciakowa: To my ze znajomymi tak robiliśmy ze starym samsungiem solid, był rzucany w ścianę, o podłogę, spadł z piętra i nic :v
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:50
Mój pierwszy telefon :)
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:39
W czym jest lepszy? ze dłużej trzyma bateria i trudniej go zniszczyć? Cegłę też trudno zniszczyć i nigdy się nie rozładowywuje, co nie znaczy, że jest lepsza.
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:36
I miażdży ekran...
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:22
Raczej pluje w ekran
Odpisz