Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rinna

31 stycznia 2020, 22:31

Wolałam pasjansa, ale jeśli miałabym teraz taką sytuację to wolałabym painta.

Avatar Normik

14 marca 2018, 15:56

prawdziwki

Avatar Normik

14 marca 2018, 15:56

@Normik: pradziwki

Avatar SevenGaming27PL

7 lutego 2019, 11:01

@Normik: co

Avatar zoe2209

26 czerwca 2018, 01:03

to ja się pochwalę swoją zabawą w paincie, dziś z nudów

Avatar zoe2209

26 czerwca 2018, 01:04

Avatar zoe2209

26 czerwca 2018, 01:05

Avatar zoe2209

26 czerwca 2018, 01:06

Avatar czar1234

31 lipca 2016, 19:44

Ja, w mojej szkole jest ciągle taki i go używamy

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 16:04

a ja mam 14 lat a nadal robię animacje w paint xD

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 21:17

Serio... Mam 10 lat i pamiętam jak kiedyś Tata zabierałam mnie z Bratem do jednostki wojskowej [pracował tam] i Brat grał w takie strzelanki czołgów w 2d a ja grałam w Warblade [ strzelanie do owadów w kosmosie] i rysowałam kwiatki i polskie flagi w paintcie. Wszystko na Win XP

Avatar JakubSwayerX

5 marca 2016, 14:07

Stary dobry Win XP... którego nadal używam.

Avatar karolek1211XD

26 stycznia 2015, 11:54

Neta nie było...wchodziło się w Paint'a i rysowało własną grę :D Stare dobre czasy... och... ja nadal tak robię xD

Avatar Kivera

8 sierpnia 2015, 05:41

@karolek1211XD: Ja też.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 09:06

Ja czasami sobie maluję w paincie :p

Avatar ALKATRAZ

26 stycznia 2015, 01:09

kurde, pamietam jak neta nie było, rysowało sie rzeczy, a ten ktos musial zgadnąć co rysujesz

Avatar xerneas

26 stycznia 2015, 13:37

@ALKATRAZ: ALKATRAZ ponownie chce nas zabić debilnymi komentarzami! ;-; Żryj hejta!

Avatar pinkoszmateusz

16 kwietnia 2015, 11:14

@xerneas: Prawdę mówi -.- hejterze

Avatar Tomasz95

29 marca 2015, 22:28

Zepsuli painta tymi nowymi windowsami. Z resztą podobnie.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 18:29

zawsze gdy mi urwia to albo wanczam gre oflain lub gram w painta

Avatar ololol

31 stycznia 2015, 13:57

tak.

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 18:14

Ja

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 15:02

nadal to robie

Avatar kas12345kas

26 stycznia 2015, 13:40

I tak używam Painta tylko innego .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Angela336
Dodane przez: Angela336

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ostry ten sędzia

Angielskie śmieszki

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka