Kiedy zdajesz sobie sprawę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2015, 11:02
podobno mają nakręcić Silmarillion :)
Odpisz
19 stycznia 2015, 19:04
@Qbeks82: Tylko jako serial.
Odpisz
22 stycznia 2015, 12:05
@asylius: :/
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:16
@asylius: Jak tak się zastanowić to serial będzie bardziej szczegółowy, bo ma odcinki, a nie, że musi się w 2 - 3 godzinach zmieścić.
Odpisz
25 sierpnia 2022, 15:52
@N_A_T_A_L_A: póki co to nie zapowiada się żeby to miało cokolwiek związanego z Silmarillionem
Odpisz
1 lipca 2022, 22:36
Kiedy jest 2022 rok i wiesz, że niestety będą seriale o śródziemiu bez śródziemia
Odpisz
6 maja 2018, 14:33
I tu sie mylisz v:
Odpisz
5 czerwca 2016, 14:14
*Płacze*
Odpisz
22 stycznia 2016, 02:09
Dokladnie tak mialam xD
Odpisz
19 stycznia 2015, 05:30
Spokojnie! Mamy jeszcze do dyspozycji Silmarillion(musiałam aż sprawdzić jak to się pisze) Dzieci Hurina, Zapomniane opowieści i Opowieści z niebezspiecznego królestwa.
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:04
@Abbba: I Ostatniego Władce Pierścienia. Ale nie wiem czy to cannon Śródziemia czy nie.
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:26
@Abbba: Dzieci Hurina w pierwszej kolejności :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:47
@Dziksu: "Cannon" to po angielsku działo. Chyba raczej powinno tam być słowo kanon. Tak ciężko pisać po polsku?
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:55
@Abbba: jeszcze Przygody Toma Bombadila!!!!!!
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:49
@Abbba: Ale syn Tolkiena nie chce sprzedać praw do filmu.
Odpisz
23 stycznia 2015, 02:19
@szafirowy01: Tak, ciężko. Bo moje działo po angielsku a twój kanon po polsku to twa różne określenia.
Odpisz
23 stycznia 2015, 02:35
@Dziksu: No tak dwa różne. Z tego co wiem, Śródziemie nie miało dział. Za to kanon już ma.
Odpisz
23 stycznia 2015, 14:30
@Abbba: W planach ma być bitwa z sauronem przedstawiona krótko na początku władców pierścieni, ale nie wiadomo
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:09
@szafirowy01: Sprawdź slangowe znaczenia słowa cannon. -.- Bo albo jesteś ograniczony albo udajesz, że traktujesz to tłumaczenie dosłownie.
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:57
@Dziksu: Albo po prostu nie używam slangu - czy to powód, żeby mnie obrażać? Zresztą, i tak mogłeś to napisać po polsku. Zachowujesz się chamsko.
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:29
@szafirowy01: Nie skomentuje.
Odpisz
22 stycznia 2015, 22:33
Jest jeszcze jedną część Silmarillion
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:33
Ekhen... a inne książki Tolkina o Śródziemiu to co? Na pewno coś zrobią
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:29
@Szamal23: tolkina ;-;
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:27
@Lacoste: Czego tu się czepiać? Wiem że pisze 'Tolkina' ale tak się poprawnie czyta według mojej polonistki i pani od angielskiego.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:12
A nie przypadkiem Tolkiena ? :P
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:43
@Lacoste: no pisze się 'Tolkiena' ale czyta 'Tolkina'
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:45
moja "polonistka" czyta Tolkiena :DDDDDDDDDD
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:03
@Lacoste: moja też ale to dlatego że jest już tak przyjęte, ale mówi ze poprawna wersja to 'Tolkina'
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:34
wiem ale ja się przyzwyczaiłem do tolkiena :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:57
jescze gry
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:00
koniec o hobbitach! cza wyjaśnić historię krasnoludów zanim przylazł smaug!!
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:26
A co z ważnym dla fabuły prequelem o Alfridzie?
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:24
Moim zdaniem powinni nakręcić drugi raz Władcę Pierścieni... Mają materiału na jakieś 5 filmów... np. w trakcie oblężenia Minas Tirith trwała bitwa pod erebor oraz atak na luthrien
Odpisz
19 stycznia 2015, 00:02
Jeszcze jest Silmarillion więc może nie wszystko stracone..
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:42
@Timix: To ma tyle materiału, że chyba zrobią serial
Odpisz
22 stycznia 2015, 13:09
Hobbit:Bitwa pięciu armi-to jest już koniec
Odpisz
22 stycznia 2015, 12:26
Będą :D Pobijają za duże rekordy w popularności i w zarabianiu :D
Odpisz