Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anonim7362616

20 sierpnia 2019, 09:22

Lewaków

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2019, 15:19

Obywateli

Avatar PapcioStrefa

30 stycznia 2019, 09:01

lewaków

Avatar Grzechoooo

24 kwietnia 2018, 16:17

polski rząd

Avatar lila1234

3 czerwca 2015, 16:50

Premierów i POSłów (czy jakoś tam ;#)

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 20:28

Na ludzi któży nie tolerują gustu i zdania drugiego człowieka

Avatar samex

22 stycznia 2015, 21:53

Świat ?

Avatar mistrz_lamorozcow

22 stycznia 2015, 17:08

resztę?

Avatar znaki2

21 stycznia 2015, 14:27

Feministki ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 15:08

@znaki2: *Feminazistki :D.

Avatar znaki2

22 stycznia 2015, 17:05


Oj tam xD

Avatar DawidThePlayer

Edytowano - 21 stycznia 2015, 15:48

O ku*wa... Dobra, więc ja proponuję batalię przeciw:
- uzależnieniom od tych wszystkich smartphonów (poprzez uzależnienie mam na myśli 24h na dobę siedzenie na Facebooku)
- wszystkim tym pustakom i "fociom" z komentarzami typu: "Ładnie", "Moja" (WTF?!), "Ślicznie" itd.
- Fanką Zjebera, Srolletty, Gej Erekszyn, Chwastowskiego itp.
- Feminazistką (powody oczywiste).
I jeszcze zabierzmy wszystkim babom i tym, których płeć trudno rozróżnić telefon, aparat i internet (Facebook). Już widzę te protesty i masowe samobójstwa.

To tyle (niestety nie mam zimnioka na koniec).

Avatar noszkurnawszystkozajete

21 stycznia 2015, 19:32

@DawidThePlayer: ten zimniok na końcu komentarza wszystko by zepsuł ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 19:56

@noszkurnawszystkozajete: Ale i tak i tak popieram

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 18:42

Conchittę Wurst

Avatar KingsMax

21 stycznia 2015, 17:39

Kopaczami?

Avatar dawidb

21 stycznia 2015, 16:56

To miało być rozprawienie się z górnikami? dostali wszytko co chcieli więc raczej oni tutaj wygrali

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 16:48

putina

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2015, 16:44

jeja.pl pasuje najlepiej :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka