Papież Franciszek pozdrawia fanów metalu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ikony
Żartownisie
Papierowa szkoła posting
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2015, 14:37
Dziękuję za gratulacje, tym czasem, do widzenia.
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:14
Chyba było na bezużytecznej że to hawajski znak szczęścia(czy coś takiego).
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:08
@moonbeam: kur*a hawajski znak szczęścia xDD widziałem i ten post na bezużytecznej i znaczy on "kocham Cię" w języki litewskim a także migowym
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:16
@Darwineek: XD
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:42
@Darwineek: A to nie był filipiński/? ._.
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:51
@Islandka: możliwe xd wiem, że coś na l xd
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:48
\m/
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:02
Co ten Chinczyk ma w rece ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:20
Taki układ palców ma przypominać serce i mówić "kocham Cie" Metalowcy chowają kciuk, co oznacza/ło rogi diabła.
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:18
Spoko.
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:11
to love ręki
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:33
To jest znak oznaczający "kocham Cie". Gdy by naprawdę chciał pozdrowić metalowców to pokazał by kozła..bez tego kciuka.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2015, 15:28
gdyby pozdrawiał fanów metalu to pokazałby znak ,,mano cornuta'', a to jest w języku migowym ,,kocham cię'' wy niedouki
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:51
Powinnismy zaczac sie martwic....
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:00
To filipiński znak " kocham cię"
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:09
Nie, znak szatana się pokazuje inaczej.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2015, 14:40
Tu nie chodzi o znak szatana :) Tylko o znak "Kocham Cię" W języku migowym,
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:35
Albo może też mówić "Kocham cię" w języku migowym, ale nikt tego nie wie... To zagadka wszechświata
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:05
Symbolem "ave satan" ciekawe , ciekawe...
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:14
@Rander: spiderman tak robi :p
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:14
@Rander: "ave satan" to chyba tylko dwa palce bez kciuka
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:17
@BOOMBOOX: Z kciukiem.
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:33
@Rander: Co za debil nagadał wam takich bzdur że to jest znak szatana
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:41
@Rander: jak już znak satana nie pokazuje się prawą ręką
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:59
To działa tak:
Katolicki ekstremista > Proboszcz > Ksiądz > Katecheta/ka > Uczeń
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:14
@Nozmor: Mam religie z księdzem który piep**y głupoty, a co do twojej wypowiedzi to co ku*wa?
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:18
Chodzi o drogę przepływu ekstremistycznych absurdów
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:11
@Nozmor: Dlatego nie słuchaj księży
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:32
@Rander: w filipińskim języku tzn " kocham cię"
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2015, 17:43
@Rander: Wszystkie trzy znaczki znaczą to samo (A twórczyni tych znaków sama była okultystką :P)
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:48
@WiemKimJestes: Tyle też wiem.
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:53
@Rander: Albo obrazek fake'iem, albo Franciszek naparwdę niedoinformowany...mimo wszystko, masz +1 ;)
Odpisz
19 stycznia 2015, 19:22
@WiemKimJestes: Bo akurat papież musi wierzyć w jakieś bzdury, że to jest znak szatana...
Odpisz
19 stycznia 2015, 19:37
@zatoka: Niezmiernie denerwuje mnie postawa ludzi, którzy myślą, że "pójdę sobie na czarną mszę, obleję się krwią, przestudiuję biblię szatana, ale co tam, to pierdoły"
Odpisz
19 stycznia 2015, 23:36
@WiemKimJestes: Po ch*j ktokolwiek miałby to robić?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 17:30
@zatoka: Się idź zapytaj, proszę bardzo. (Nie, nie papieża Franciszka, tylko tych, którzy to wymyślili) Tylko za twój powrót nie ręczę.
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:00
@WiemKimJestes: Nie zamierzam nigdzie chodzić. Ani w jedno, ani w drugie nie wierzę.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 13:14
@zatoka: Więc nie wiem, po co ta rozmowa się ciągnie, lub też po co w ogóle się zaczęła...
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:23
@WiemKimJestes: Komentuję tylko twoje wypociny, że niby te gesty są satanistyczne. Nie ma czegoś takiego jak satanistyczne gesty.
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:28
@zatoka: Nie ma, wygrałeś. Nie ma również samych satanistów. Tak samo jak papieża Franciszka. W ogóle słońca też nie ma, to tylko media wprowadzają nas w kłamstwa.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:55
@WiemKimJestes: Jeśli twierdzisz, że wykonując jakieś gesty zbliżasz się do szatana lub wierzysz w opętania, stygmaty, płaczące figury, ikony leczące ludzi... to gratuluję.
Odpisz
19 stycznia 2015, 14:32
szatany ;_;
Odpisz