Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WiemKimJestes

23 stycznia 2015, 14:37

Dziękuję za gratulacje, tym czasem, do widzenia.

Avatar moonbeam

19 stycznia 2015, 14:14

Chyba było na bezużytecznej że to hawajski znak szczęścia(czy coś takiego).

Avatar Darwineek

19 stycznia 2015, 16:08

@moonbeam: kur*a hawajski znak szczęścia xDD widziałem i ten post na bezużytecznej i znaczy on "kocham Cię" w języki litewskim a także migowym

Avatar moonbeam

19 stycznia 2015, 16:16

Avatar Islandka

19 stycznia 2015, 18:42

@Darwineek: A to nie był filipiński/? ._.

Avatar Darwineek

20 stycznia 2015, 14:51

@Islandka: możliwe xd wiem, że coś na l xd

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2015, 18:48

\m/

Avatar VanillaPokeball

19 stycznia 2015, 18:02

Co ten Chinczyk ma w rece ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar SurMix

19 stycznia 2015, 17:20

Taki układ palców ma przypominać serce i mówić "kocham Cie" Metalowcy chowają kciuk, co oznacza/ło rogi diabła.

Avatar SurMix

19 stycznia 2015, 17:18

Spoko.

Avatar tomekboldys

19 stycznia 2015, 16:11

to love ręki

Avatar Trilogyyy

19 stycznia 2015, 15:33

To jest znak oznaczający "kocham Cie". Gdy by naprawdę chciał pozdrowić metalowców to pokazał by kozła..bez tego kciuka.

Avatar caladoba99

Edytowano - 19 stycznia 2015, 15:28

gdyby pozdrawiał fanów metalu to pokazałby znak ,,mano cornuta'', a to jest w języku migowym ,,kocham cię'' wy niedouki

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2015, 14:51

Powinnismy zaczac sie martwic....

Avatar sectus

19 stycznia 2015, 15:00

To filipiński znak " kocham cię"

Avatar VanQuisch

19 stycznia 2015, 16:09

Nie, znak szatana się pokazuje inaczej.

Avatar jacek1s

Edytowano - 19 stycznia 2015, 14:40

Tu nie chodzi o znak szatana :) Tylko o znak "Kocham Cię" W języku migowym,

Avatar Bella113

19 stycznia 2015, 14:35

Albo może też mówić "Kocham cię" w języku migowym, ale nikt tego nie wie... To zagadka wszechświata

Avatar Rander

19 stycznia 2015, 14:05

Symbolem "ave satan" ciekawe , ciekawe...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar WiemKimJestes

21 stycznia 2015, 20:28

@zatoka: Nie ma, wygrałeś. Nie ma również samych satanistów. Tak samo jak papieża Franciszka. W ogóle słońca też nie ma, to tylko media wprowadzają nas w kłamstwa.

Avatar zatoka

22 stycznia 2015, 19:55

@WiemKimJestes: Jeśli twierdzisz, że wykonując jakieś gesty zbliżasz się do szatana lub wierzysz w opętania, stygmaty, płaczące figury, ikony leczące ludzi... to gratuluję.

Avatar mistrzu12pl

19 stycznia 2015, 14:32

szatany ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka