Ciekawe kto ma tu swoje biuro...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 22:14
Rafał... Przecież to on zajął się pracą w firmie.
Pozdro dla kumatych
Odpisz
8 kwietnia 2017, 22:10
@Malpkakaka: Sławek. nie Rafał.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:50
@bulorwas: A Sławek to nie Bóg?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:28
@Malpkakaka: Rafał to Bóg, Sławek to Szatan
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:09
@bulorwas: Spoko
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:24
Mój szef
Odpisz
23 stycznia 2015, 08:28
Po prostu Teddy :) pozdro dla oczytanych
Odpisz
23 stycznia 2015, 01:52
Jak to kto? Sąd Najwyższy
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:33
Zapewne Ator by powiedział:
-Jak to kto? Pani z Zuz'u!
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:47
@Daniu206: Chyba Zus'u
Odpisz
21 stycznia 2015, 00:40
@BOOMBOOX: Kurde bale, faktycznie!
Odpisz
20 stycznia 2015, 23:35
Zakład
Udupienia
Staruszków
?
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:14
Twoja stara. Ew. Cthulhu
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:50
Polibiuro
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:25
Pani z reklamy media expert
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:34
ja
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:32
Pan Lucek.
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:28
Władimir?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 19:13
Pogromca życia!Twórca zła!Siewca zarazy,a zwali go MACIEJ!!!
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:18
Człowiek.
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:10
@DeadExtreme: cZŁOwiek :P
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:09
Święty Mikołaj? :D
Odpisz