A ty gdzie siebie widzisz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2021, 22:17
gdzie będę, tam będę
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 13:22
Nigdzie. Równie dobrze mogę umrzeć 2 sekundy po napisaniu tego komentarza. Jakie mam plany? To inna rzecz. Jednak niczego nie jestem pewny.
Odpisz
20 stycznia 2015, 13:27
@monho25: Umarłeś?
Odpisz
20 stycznia 2015, 13:53
@monho25: żyjesz?
Odpisz
25 stycznia 2015, 20:36
@sectus: Byłem w śpiączce, ale jak tylko się wybudziłem, to do Ciebie napisałem.
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:48
w kuwecie,po tym winku.
Odpisz
20 stycznia 2015, 16:42
"W niebie"-Dla wierzących
"Nigdzie, bo umre"-dla pesymistów
"Na kanapie"-dla optymistów
Odpisz
20 stycznia 2015, 16:24
"W kuwecie"
Odpisz
20 stycznia 2015, 12:44
Na jeja ale mam większy poziom doświadczebia
Odpisz
20 stycznia 2015, 12:35
w kiblu
Odpisz