Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Lekko nie będzie
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2024, 15:47
2024 dalej pamiętamy
Odpisz
6 maja 2015, 19:43
foobar2000 ^^
Odpisz
19 stycznia 2015, 19:12
Mam na kompie <3 do dziś go używam ^^
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2015, 20:31
@Love_Bunny: Przybij pione, bo ja też.
Odpisz
20 stycznia 2015, 13:42
@asdf0: *przybija pione* c:
Odpisz
20 stycznia 2015, 23:58
@asdf0: W: A ja też mogę? :3
Odpisz
21 stycznia 2015, 10:31
@renamon: Możesz *przybija pjone*
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:03
@asdf0: ja też chce! (bo mam winampa)
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:11
@PanSowa12: No to dawaj. Im nas więcej, tym lepiej :D
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 19:13
@asdf0: lulz *przybija pjone*
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:32
@PanSowa12: Ja też mam winampa
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:33
@asdf0: ja też się przyłączam :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:34
@Love_Bunny: To się dołączę. Piona!
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:35
@trojan2001: Można się dopiąć? *Wystawia łapę do piony*
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:35
@Love_Bunny: a ja sobie zmieniłem kolorek na taki mroczny , ale też go używam :) na lapku
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:19
@Gurdzio56: *Przybija szybką pjone*
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:32
@oskare117: ja też :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:57
@Love_Bunny: *masowa piona*
Odpisz
21 stycznia 2015, 23:11
@asdf0: ja też mam tak około 5 lat
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 00:09
@trollmaster: Ja mam siedem lat winampa :D
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:18
@Love_Bunny: Ja też pjona !
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:50
@skers2: *przybija pione* c:
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:10
@Love_Bunny: Ja chce winampa... ale nie ma go na Android
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:54
@Love_Bunny: Ja też! MAM WINAMPA!
Odpisz
23 stycznia 2015, 11:34
ja nadal go używam D;
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:56
co to?
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:48
Też go mam ;}
Odpisz
22 stycznia 2015, 11:56
Wciąż go mam na dysku :D.Stare dobre czasy.
Odpisz
22 stycznia 2015, 08:12
pamiętam :-) ja używam jednak media playera
Odpisz
22 stycznia 2015, 07:19
Ja do dzisiaj słucham Unknown Artist - Track9
Odpisz
21 stycznia 2015, 23:20
Ja pamiętam
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:56
Jak nie jak tak!!!
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:50
moj tata i ja nadal tego uzywamy haha
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:10
Winamp..a jaki debil nie pamięta?
Odpisz
2 września 2023, 18:43
@Trilogyyy: twoja stara
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:09
czo to?
Odpisz
21 stycznia 2015, 22:07
korzystam z tego ciagle
Odpisz