Gdy zobaczę Biebera w telewizji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2016, 15:48
Ciekawe że czytałem ten odcinek...
Odpisz
19 grudnia 2015, 22:01
Ty przeklinaczko! ( nie wiem czy tak się pisze ale ok)
Odpisz
21 lipca 2015, 16:44
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:49
Odpisz
8 marca 2015, 21:24
Tylko tyle?
Odpisz
6 marca 2015, 08:58
Stres pourazowy
Odpisz
1 marca 2015, 15:04
To normalne ;_;
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:09
nie wiem co macie do Biebiera
Odpisz
26 stycznia 2015, 14:02
Ta mina na ostatnim ;-;
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:03
"Komiks dla dzieci" :D
Odpisz
25 stycznia 2015, 14:43
normalna reakcja
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:36
Mogliście tam wstawić reklamę Media Expert :P.
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:38
@DisuPL: Albo, tfu, violettę.
Odpisz
20 stycznia 2015, 16:21
Ja ten komiks jeszcze mam w domu! W sumie to ja mam pokaźną kolekcję tych czasopism...
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:13
OMG ja też! Mam tego 2 DUŻE pudła plus kilkanaście gigantów.
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:57
Eee, to nie dorastam Ci do pięt. Ja mam kolekcję o łącznej grubości 6cm
Odpisz
22 stycznia 2015, 09:22
:P
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:58
Ja zbierałem przez 5 lat i mam 4 rządki o grubości 50 cm każdy.
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:53
szpileeee! w dupe psa aaaaaaaaaaaaa!
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:56
@POOTIS: Mhm. Ciekawe, zaiste.
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:00
Nie wku*wjajmnie kacapska pało nikt nie zadziera z leopoldem! POOTisa już zabiłem >:}
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:02
@POOTIS: Mhm.
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2015, 13:11
Masz pumeks?Pumek maj lof pumeks maj lajf
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:22
@POOTIS: Aha.
Odpisz
20 stycznia 2015, 11:45
Przecież to było w bardzo starym Kaczorze Donaldzie.
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:47
Photoshop - tego nie ogarniesz XD
Odpisz
25 stycznia 2015, 11:35
"Dożywotnia gwarancja na telewizor" z tego co pamiętam
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2015, 11:43
@Dark_Dante: tak, ta gwarancja była. dożywotnia - do końca życia telewizora (tytuł też chyba taki był, ale poszukam)
Odpisz
25 stycznia 2015, 11:43
@opliko95: Nom, dokładnie :D
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:31
@Dark_Dante: Tak, ja też to czytałem.
Odpisz