Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2023, 17:56
Oh nein
Odpisz
20 października 2017, 21:10
OH NAIN
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:48
HEIL HITLER!
Odpisz
20 października 2019, 09:16
@Kamillo_N: Nie.
Odpisz
9 maja 2016, 16:20
MEIN SEKSHY
Odpisz
27 lutego 2016, 17:55
to jednak Hitler żyje ;(
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:45
O KU*WA HITLER!
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:38
Nie rozumiem... Normalne cycki.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:22
@DeadExtreme: Tam z tyłu jest Hitler
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:47
@amelices: Wiem. To był sarkazm.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:48
@DeadExtreme: Ha XD
Odpisz
26 grudnia 2015, 12:48
@amelices: Ja dopiero po przeczytaniu komentarza zauważyłem.
Odpisz
24 października 2015, 20:11
ooo scheisse!
Odpisz
28 marca 2015, 09:36
Heil
Odpisz
4 marca 2015, 16:06
magifnef hiffelowief
Odpisz
23 stycznia 2015, 08:31
Hitler
Odpisz
3 lutego 2015, 10:57
@milik: gdzie on się patrzy
Odpisz
22 lutego 2015, 21:39
@obelus284: hejo
Odpisz
23 lutego 2015, 16:36
@mistrzu12pl: joł joł ziomie czy ciebie nie wkurza w dbz że goku (w japońskojęzycznym dubbingu i polskimi napisami) ma bardziej piskliwy głos od chi chi?
Odpisz
24 lutego 2015, 13:53
@obelus284: :|
to japonia
:)
Odpisz
24 lutego 2015, 16:01
@mistrzu12pl: wiem ale mnie to wkurza bo naruto to też japonia ale naruto brzmi normalnie
Odpisz
24 lutego 2015, 16:04
@obelus284: stary to japonia :)
Odpisz
22 stycznia 2015, 22:01
CHODZI O hitrela? ( SPECJALNIE PISZE WSZYSTKO DUZA LITERA OPROCZ hitrela ZEBY POKAZAC "SZACUNEK" A RACZEJ JEGO BRAK
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:52
Hitler approves
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 21:15
serio co tam Hitrel cycki są :D
Odpisz
20 stycznia 2015, 17:28
Kurrrr, a akurat zapomniałem Armii Czerwonej. Panie Żukow, ma pan jakieś T-34 na stanie.
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:21
@korobov: T-34 wyszły, mogą być T-34-85?
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:22
@Shockblade_Zed: Zamawiam 50 k.
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:35
@korobov: Dobrze zróbmy tak... Zamawiasz 50k T-34-85 płacisz tylko 10k więcej i masz 5k dodatkowych ISU-152 oraz 2k SU-14-1
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:40
@korobov: Ewentualnie 10k więcej i masz 3k skradzionych sturmtiger'ów.
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:49
@Shockblade_Zed: Płacę podwójnie za oba zestawy.
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:17
@korobov: Dobrze zamówienie już poszło czołgi przyjdą jutro.
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:25
@Shockblade_Zed: Z amunicją i paluwem, mam nadzieję.
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:12
@korobov: I co, przyszły? :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:15
@Shockblade_Zed: >2k15
>oni dalej myślą, że prototypowe badziewia z wota istniały
xD
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:51
@krystian23: Przyszył, panie, aż szkoda było, że Hitler czołgów nie wystawił.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:22
akurat te istniały ;p
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:40
@Shockblade_Zed: Su-14-1? Mów mi więcej.
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:28
Znalazłam Hitlera i murzyna! :O
Odpisz